Acı Biber Hapı Diyeti

acı biber hapı diyetiAslında sağlık sorunlarının çözümüne yönelik, endüstri sponsorluğundaki çalışmalarda HIV/AIDS örneğindeki gibi çok değerli olanlar da var. Fakat diğer kampanyalarda yapılanlar eğitim amaçlı değil; bildiğimiz promosyon! yani hastalık sebeplerini algılayışımızı çarpıtan, sahip olduğumuz şifa, derman bilgilerini bozan ve ilaçların faydalarını abartıp, zararlarıyla maliyetini görmezden gelen promosyonlar…

ABD’ de 1990 sonlarında reklâm kurallarına getirilen serbesti, sıradan insana yönelik emsali görülmemiş bir reklâm taarruzuna neden oldu. Amerikalılar her gün ortalama en az 10 tane ilaç reklâmı izliyorlar.

Benzer bir şekilde, yeni zelanda’ daki televizyon seyircileri de bu tür programlara maruz. Kilolardan kurtulmayı istiyorsanız mutlaka biber kapsüllerini kullanmalısınız. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara en etkili kapsül kesinlikle biber kapsülleridir.

Forma girmek ve sağlıklı bir şekilde zayıflamak için meksika biber kapsüllerini kullanabilirsiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için meksika biber kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. Son zamanlarda kilo artışlarının artması ciddi problemler yaratmıştır.

Bu yüzden mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır. Meksika biber kapsülleri ile hafif gıdaları tercih edin ve forma girmeyi başarın. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak için mutlaka acı biber haplarını kullanmalısınız.

Dünyanın diğer yerlerinde reklâmlara serbesti getirilmesi için endüstri var gücüyle çalışıyor. Destekleyenlere göre bu pazarlama şekli çok değerli bir hizmet; eleştirenlere göre ise bunların tümü hastalığı insan hayatının merkezine oturtmaktan başka bir şey değildir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın