Acı Biber hapı ile Enerji Seviyeniz

Biber Hapı ile deneyip gördünüz. İstediğiniz zaman yiyeceğiniz sağlıklı Atış­tırma Paketlerinin yanı sıra 4 saat arayla 400 kalorilik üç adet MUFA (tekli doymamış yağ asidi) içeren öğünle bir ritim yarat­tınız ve bedeniniz buna cevap verdi.

Acı Meksika Biber hapı ile enerjinizin yüksek, kan şe­kerinizin sabit, metabolizmanızın hızlı hale geldiğini biliyorsu­nuz, bu da iştahınızı kontrol ediyor. Karnınızdaki faydalı sonuçları gördünüz. Bu yönteme bağlı kaldıkça, sağlığınıza ve bel bölgenize faydaları devam edecek.

Geçmiş birkaç haftada Meksika Biberi faydaları (eminim, benim kadar çok sevdiniz onları!), sizi enerjik hissettirmelerini ve iç yağlarınızı yok ettiklerini öğrendiniz.

Öğünlerinizde bu sağlıklı yağlara ufak miktarlarda yer vermenizin ne kadar kolay ve lez­zetli olduğunu keşfettiniz. Her öğünde yemeseniz de MUFA’la­rın bitkisel yağlarda, kuruyemişlerde, çekirdeklerde, yağlarda ve avokadoda bulunduğunu biliyorsunuz. Hayatınızın çoğu anında Meksika Biberi zayıflama hapı kurallarını uygulamanın zor olmadığını da öğren­diniz.

Etiketler: , ,

Yorum yapın