Acı Biber Hapı ile Kendinize Yasaklar Koymayın

Sizi yemek yemeye götüren alışkanlıklarınıza dur diyerek kilo vermeye ilk adımı atabilirsiniz. Biber hapının yardımı ile de daha hızlandırabilirsiniz. Asla sıkı bir diyete kalkışmayın azar azar ve sık sık yemek yiyebilirsiniz. Düzenli şekilde uyguladığınızda etkisini fazlası ile göreceksiniz.

Sıkı bir diyet uygulaması sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Fakat daha az ve sık yemek yemek sağlık açısından daha yararlıdır. Kilo problemleri ile uğraşmamak için mutlaka beslenmenize özen göstermelisiniz. Ayrıca kırmızı biber hapı ile sağlıklı zayıflamanın mümkündür.

Tam bu noktada Dr. Malyszewicz’e kalifıkasyonlarını sordum. İnsanların işlerini kim oldukları temelinde eleştirmeyi sevmiyorum. Ama bu koşullar altında bunun adil bir soru olduğunu düşündüm. Telefonda bir şekilde karmaşık bir mikrobiyoloji laboratuvarını yönetmek için gerekli entelektüel güce sahip bir adam izlenimi vermiyordu.

Aşırı kilolu ve obezite olmamak için biber hapı‘ nı mutlaka kullanmalısınız. Meksika biber hapı ile kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Daha kolay bir şekilde zayıflayabileceksiniz. Etkili ve başarılı bir şekilde kilo vereceksiniz.

Leicester Ünivcrsitesi’nden bir lisans diploması olduğunusöyledi. Aslında diploması leicester politeknik’tendi. Bana bir doktorası olduğunu ifade etti. Neıvs ofthe World ona ‘saygıdeğer MRSA uzmanı Dr. christopher malyszevvicz’ demişti. Sun, ‘İngiltere’nin en iyi MRSA uzmanı’ ve ‘mikrobiyolog christopher Malyszevvicz’ unvanını vermişti. Kendisi benzer şekilde evening Standard ve Daily Minör’da göklere çıkarılmıştı. Bir önsezi ile ona en zor soruyu sordum.

Doktorasının Amerika’dan ‘akredite olmayan, mektupla eğitimle alınan doktora kursu’ olduğunu doğruladı. Doktorasının ingiltere’de tanınmadığını da kabul etti. Kendisinin hiçbir mikrobiyoloji kalifıkasyonu ya da eğitimi yoktu (profesyonel mikrobiyologlar tarafından pek çok gazeteciye söylendiği gibi). Sevimli ve konuşması hoş birisiydi: Memnun etmeye istekliydi. Bu laboratuvarda ne yapıyordu?

Etiketler: , , ,

Yorum yapın