Acı Biber Hapı ve Zayıflama Kolaylığı

acı biber hapıAcı biber kapsülleri ile zayıflamayı deneyebilirsiniz. Başarılı sonuçlar için mutlaka denenmelisiniz. İdeal kiloya gelebilmek için son çareniz kesinlikle biber haplarıdır. Sağlam kilo verebilmek için mutlaka denenmelidir. Hızlı ve kolay kilo alımına neden olan faktörler arasında fast foodlar ilk sıradadır.

Hayat ilerlemektir. Yolculuk hep ileriye, yükseklere ve biber hapları’ na doğrudur. Hayatta bir şekle sahip olan her şey sonunda şeklini kaybeder. Şekilsizlik ise sonsuza dek yeni şekillere girebilmektir.

Yaşamın; doğum, ergenlik, olgunluk ve yaşlılıktan ibaret olduğunu düşünen insanlar çok yanılıyorlar. Çünkü biber kapsülleri ile istedikleri hedeflere ulaşabileceklerdir. Onlar için yaşamanın hiçbir anlamı yoktur. Bu inanış hayal kırıklığı, durağanlık, kinizm ve bir tür çaresizliği de beraberinde getirir.

Tüm bunlar ise nevroz ve daha birçok akıl hastalığının başlıca sebeplerini oluşturur. Bunun aksine, yaşlandıkça biber hapları ‘ nın gücüne olan manamızın ve sonsuz zeka’ nın bize her daim cevap vereceğine dair farkındalığımızm artması gerekir. Yaşlılık korkunç bir şey değildir. Yaşlanma süreci olarak tanımladığımız şey aslında değişimdir. İnsan hayatının her safhası sonu olmayan bir yolda atılmış bir adım olduğu için, bu değişimin sevinç ve memnuniyetle karşılanması gerekir. İnsan, bedeninin ötesinde güçlere ve beş duyusunun ötesinde birtakım duyulara sahiptir.

Modern çağın bilim adamları, insanın bedeninin dışına çıkıp kilometrelerce uzağa gidebileceğine ve bedeninin içinde olmasa bile görme, duyma ve dokunma duyularından faydalanıp uzağındaki insanlarla konuşabileceğine dair mutlak ve şüphe götürmez kanıtlar ortaya koyuyorlar.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın