Acı Biber ile Doğru Zayıflama

acı biber hapı ile doğru zayıflamaSağlıklı bir şekilde kilo verebilir ve verdiğiniz kiloları kalıcı olarak koruyabilirsiniz. Kilo problemlerine karşı en etkili çözüm yolu kesinlikle düzgün beslenmektir. Son zamanlarda kilo artışlarının devam etmesi sonucunda biber kapsülleri yardımcı olacaktır. Bir çok kişi zayıflamak için çeşitli yollara başvurdular. Ancak kilo vermede oldukça zorlandılar.

Kilo vermek için başvurulan saçma diyetler sağlığı olumsuz yönde etkilemektedir. Sağlıklı bir fiziğe gelebilmek için mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. Acı biber kapsülleri ile kısa zamanda forma girebilirsiniz.

İstediğiniz kiloya biber kapsülleri ile ulaşacaksınız. Sağlıklı aynı zamanda etkili kapsül biber hapı sizin için en ideal kapsüllerdir. Biber hapları ile vücudunuzdaki zararlı toksinlerin atılması gayet kolay sağlanabilmektedir.

 Kahvaltıda sulandırılmış yoğurt içine 12 yemek kaşığı yulaf ezmesi ya da haşlanmış tam tahıl, 34 ceviz, War adet badem, fındık ve mutfak robotundan geçirdiğiniz birkaç çiğ sebze (havuç, turp, pancar, roka, maydanoz, ıspanak, lahana, balkabağı, biber, dereotu, brokoli, semizotu, salatalık vb sebzeleriçiğ olarak kullanabilirsiniz) püresini koyarak günlük taze müslinizi kendiniz hazırlayın. Dolma ve köfteye biraz yulaf ezmesi katın. Salatalarınıza haşlanmış arpa, buğday, mısır gibi tahılları katın.

Lifler arasında koncak kökü ve çavdarın özel yeri vardır. Koncak Japonya’ da bin yılı aşkın süredir kullanılmaktadır. Bu lif kolesterol emilimini önler. Vücutta kolesterol yapımını düzenleyen  redüktaz enzimini tıpkı statinler gibi ama hiçbir yan etkişi olmaksızın düşürür ve kandaki kolesterolün azalmasına yardımcı olur.

Etiketler: , , ,

“Acı Biber ile Doğru Zayıflama” için 1 Yorum

  1. kübra tunver dedi ki:

    bi acı biber yedim .. hala etkisindeyim uff!!

Yorum yapın