Acı Biber Kapsülü ve Yapılabilecekler Listesi

İnsanoğlu yaşlanmayı uzun yıllar boyu çeşitli teorilerle aydınlatmaya çalıştı. 19. yüzyılda yaşamı, yaşam sıvısı denilen bir sıvının kontrol ettiği, bu sıvı tükendiğinde yaşamın sonlandığı düşünülüyordu. 20. yüzyıl başlarında bunun yerini enerji teorisi aldı.

Vücudumuzda belli bir miktar enerjinin varlığı ve bu tükendiğinde yaşamın sonlandığı sanılıyordu. 20. yüzyıl ortalarında ise kalbin yaşam boyu 1 milyar kere attığı ve bu sayıyı dolduran kişinin yaşamının bittiği teorisine inanıldı.

Günümüzde gelişen teknoloji, gen değişimi, baypas, organ nakilleri gibi yöntemler, en önemlisi beslenme konusundaki yenilikler ve Acı Biber kapsülü sayesinde insan yaşamının bu kadar basit teorilerle izah edilemeyeceği, hatta insanların fiziksel ve mental olarak sağlıklı bir yaşam sürebileceği ve herkesin yaşam kalitesini kontrol edebileceği ortaya çıktı.

Sigaradan uzak durun. Ya da, yılda 1000 adet yani, 50 paketten fazla içmeyin. Çünkü bu oran sağlığınızı birinci derecede tehdit edecek kırmızı alarm değildir. Alkol kullanımını minimuma indirin, her içişte 1 en fazla 2 kadehin üstüne çıkmayın

Egzersiz yapın, iyi çalıştırılan zinde bir vücut, esnekliğini ve zarafetini korur. Bulmaca çözmek, okumak, yazmak gibi aktivitelerle beyin sinapslarınızı koruyun. Yıllık sağlık kontrollerinizi yaptırın. Sosyal faaliyetlerinizi yaşınıza uygun olarak planlayın.

Kendi işinizi kendiniz yapmaya çalışın. Biber Hapı kullanıcıları, beslenmenize önem verin. Unutmayın ki, iyi bir beslenmeyle genetik hastalıklardan kurtulmak bile elinizde. Doğru beslenmenin genetik yapıyı olumlu yönde etkilediğini unut-mayın.

Günde 2 ila 3 litre arasında su tüketin. Gereken su miktarı-nı bir kerede değil gün içine yayarak tüketin. Yemek yemeye başlamadan önce mutlaka su içme alışkanlığı edinin.

hatalı diyetler

Etiketler: , , ,

Yorum yapın