Acil Kilo Vermek İsteyenlere Biber Hapı

acil kilo vermekHızlı ve sağlıklı bir şekilde zayıflamaya yardımcı biber hapları’ nı deneyebilirsiniz. Son zamanlarda kilo vermek adına bir çok yöntem denenmektedir. Ancak biber kapsüllerinin gösterdiği etkiyi hiçci uygulama gösterememiştir.

Acı biber kapsülleri sayesinde fazlalıklarınızdan kısa sürede kurtularak sağlıklı zayıflamayı başaracaksınız. Sabahım aileme, toplumuma ve dünyama iyilik ve ışık katan şeyler yaparak geçer. Başkalarıyla huzuru paylaşmaya çalışırken, bedenimi huzura bir araç olarak kullanırım. Bedenim iyilik yapmama ve mutlu yaşamama hizmet eder.

Çok pişmiş gıdalardan uzak durun ve az pişmiş gıdaları tüketin. Uzun ve sağlıklı olmanın bazı prensiplari vardır. Öncelikle beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Aynı zamand abiber kapsüllerini kullanmalısınız.

Her anda, nefesimle evrenin mükemmelliğini içime çeker, zihnimdeki veya bedenimdeki bir zehri nefesimle dışarı veririm. Bedenim karşılaştığım herkes için olumlu bir güç olarak ortaya çıkarak beni destekler. Vücudum ruhumun barındığı, gördüğüm her şeye sevgi yaymama destek veren bir tapınaktır.

işyerinde sadece huzura araç olmak için dua ederim. Birlikte çalıştığım veya karşılaşacağım herkes için dua ederim. Onların mutluluğu ve sağlığı için dua ederim. Çabucak affederim ve başkalarım yargılamamaya çalışırım. İşimi Kutsal Ruh’a havale ederim ve işimle, daha büyük iyiliğe hizmet etmeyi dilerim. Ben bunları düşünürken vücudumun hücrelerinin uyandığını hissederim; onu sevginin dünyadaki amaçları için kullandıkça bedenimin enerjiyle dolduğunu hissederim.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın