Aktif Olun, Diyete İhtiyacınız Kalmasın

Başka bir dünyada, avcı-toplayıcı ilkel insanın, doğrudan doğal ortama bağlı kısıtlamaların yönlendirdiği dünyasında yaşıyor olsaydınız, durum biraz farklı olurdu. Enerjinizi yiyeceklerinizi avlamak ve ele geçirmek için kullandığınız böyle bir dünyada sırf zevk için yürümek, hayati, stratejik ve kıymetli kaynaklarınızı gereksiz yere tüketmek gibi bir risk taşıyabilirdi. Bir defaya mahsus olması halinde sınırlı, fakat bunu her gün tekrarlamayı kafaya koymanız halinde hatırı sayılır bir risk. İnsani enerji rezervlerimizi iyi idare etmek için egzersizin nasıl inanılmaz bir önemi olduğunu görebiliyorsunuzdur. İşte, sizin kurtulmak istediğiniz ve ilk insanların hayatta kalabilmek adına sıkı sıkı korudukları şey, bu rezervler. Bu noktada, kilo vermenin neden bu kadar zor olduğu ve egzersizin kilo kaybına nasıl ve ne kadar yardım ettiği konusuna kafa yormalısınız.Ama bu işe bu kadar  kafa yormak istemiyorsanız Kırmızı biber kapsülü kullanarak çözüm üretebilirsiniz.

Size dönelim. Bu yazıyı büyük ihtimalle, fazla kilolarınız olduğundan okuyorsunuzdur. Eğer öyleyse Biber hapı kullanıyorsunuz ve fazla yağlarınızın çoğunu kalçalarınızda ve bacaklarınızın üst kısmında taşıyorsanız “jinoid” biçimli, göğüslerinizde ve göbeğinizde taşıyorsanız “android” biçimlisiniz demektir ve nefret ettiğiniz her yarım kilo, 8.000 kaloriden biraz fazlasını saklar. Bilimsel olarak bunun anlamı, yarım kilodan kurtulmak için üç hafta boyunca, haftanın beş günü günde sadece bir saat yürümeniz demektir. Bir örnek alalım: 300 kalori X 26 gün = 8.000 kalori = yağlarınızın 1 kilosu. Üstelik yediklerinizi hiç değiştirmeden. Bu bir saatlik yürüyüş tek basma kilo sorununuzu çözebilir. Gerçek olamayacak kadar iyi! İtirazların havada uçuştuğunu görür gibiyim. Kimin haftanın beş günü, bir saati yürüyüşe ayıracak zamanı var? Bunu yoğun bir iş hayatına nasıl oturtabilirsiniz? Zorunluluklar, çocuklar, yorgunluk, tembellik!
Hepimizin yoğun hayatlar sürdürdüğümüze ben de katılıyorum; bu yüzden, egzersizi gündelik hayatınıza nasıl katacağınızı ve diyetle bir arada nasıl kullanacağınızı anlatacağım. Fakat bunları yapmak size yine zor gelecekse yapabileceğiniz en iyi şey Biber kapsülü kullanmaktır.Burada yapmaya çalıştığım, egzersizin, her zaman hepimizin elinin altında olan etkileyici ateşleyici gücünün altını çizmek. Daha iyisi, bu içimizde ve üstümüzde taşıdığımız bir güç. Aktif olmak, diyet yapmaktan daha tatsız ve zor bir şey midir? Cevap HAYIR!

Etiketler: , , ,

Yorum yapın