Anoreksiya Nervoza

Anoreksiya nervozaBu anlatacağımız bir aile öyküsü sadece annesinin ergenlik döneminde fazla kilolu olduğunu ve Chloc’nin birinci derece kuzenlerinden birinin yirmili yaşlarındayken anorcksiya ncrvoza tanısı aldığını ama şimdi iyi olduğunu ortaya çıkardı. Chloc’nin yetersiz yediği ilk önce yaz latilinin sonlarına doğru bize yönlendirilmesinden yedi ay önce fark edilmişti.

İnsanların bilinsizce harket etmeleri sonucunda inanılmaz derecede sağlıksız sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Mesela Biber kapsüllerini kullanarak kilo vermeyi deneyebilirsiniz.

Okul döneminin başlarında yatılı okulundaki hemşire endişelenmeye başlamış ve okul doktoru onu yeme bozuklukları konusunda uzman olan bir psikiyatra yönlendirmişti. Çocuklarda bu kadar hızlı bir yönlendirme fazlasıyla olağandışıdır. Genellikle çoğu doktor anoreksiya ncrvozanın çocuklarda olabileceğinin farkında olmadığından tanı atlanır.

Uzun ve sağlıklı yaşamın temeli biber hapı olduğunu belirtmek isteriz. Kilo problemlerine karşı etkili sonuçları almak için meksika biber kapsüllerini kullanabilirsiniz. İdeal kiloya kısa sürede gelebileceksiniz. Biber hapı ile birlikte uygulanan diyet yöntemleri kesinlikle işe yarayabilir. Fazla kiloya karşı etkili yöntemleri alabilirsiniz.

Bu sefer durum erken fark edilmişti çünkü chloc bir kız okuluna gidiyordu. Birleşik krallık’ta böyle okullardaki anorcksiya prevalansı. bale okulları haricinde tüm bağlamlardan daha yüksektir. Chloc’nin yönlendirildiği psikiyatr anorcksiya ncrvoza tanısı koydu ve onu yeme bozuklukları birimi olan özel bir hastaneye yatırdı.

Birleşik krallık’ta çoğu kişi ulusal sağlık hizmetleri tarafından ücretsiz olarak tedavi edilir. Çoğunlukla bir uzmanı görmek için uzun bir bekleyiş olur ve bazı kişiler de sağlık hizmetlerini doğrudan veya sağlık sigortası aracılığıyla ödemeyi tercih ederler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın