Aradığınız Bütün Cevaplar Bu Programda!

Daha önce makro besinleri dengelemekle ilgili yazdıklarımdan sebep bunun kafa karıştırıcı olabileceğini biliyorum. ( Belki de bana tüyo veren sizden aldığım binlerce e-postaydı.) Daha sonra ikinci yazımda karbonhidrat, protein ve yağları nasıl dengeleyebileceğimizi göstermek için menü ve tarifler oluşturdum. Dahice değil mi? Bence öyleydi. Fakat daha basit olmasını istediniz ve bana herkesin evde bütün hafta boyunca yemek pişirmediğini hatırlattınız. Sizin için daha kolaylaştırmak amacıyla Ana Yemek Hesabınızı oluşturdum. Bu kolay tabloda tüm yapmanız gereken basit matematik: 1+1= mükemmel dengede, metabolizmayı ateşleyici bir yemek ve Acı Kırmızı Biber İlacı kullanmak. Hepsi bu kadar.

Bu iki haftalık program fit olmanız ve bunu korumanız için ihtiyaç duyduğunuz, hormon sağlığı için yararlı tüm besinlerden oluşmuştur. Bunların her biri mümkün olduğunca çok Güç Besin Maddesi yiyecek gruplarını kullanarak yapılmıştır. Akşam yemeği hariç tüm yemeklerin yağ, protein ve karbonhidratlarca dengeli olduklarını fark edeceksiniz. Akşam yemeğinin siz uyurken büyüme hormonu salgısını en yükseğe çıkarabilmek için, insülin seviyesini düşük tutmaya yarayan bol miktarda lif içeren sebzeyle birlikte, protein ve sağlıklı yağ ağırlıklı olduğunu unutmayın. Yine bu nedenle akşam ara öğünü yoktur; vücudunuzda gece saat dokuzdan sonra hiç insülin olmasını istemiyorum. Bu nedenle gece saat 9 dan sonra insülin miktarının fırlamasına neden olacak karbonhidratlı gıda tüketimine son vermenizi istiyorum.

Koyu harflerle yazılmış yiyecekler ana tariflerde bulunabilir. Eğer tariflerle uğraşamayacak biriyseniz, tarif gerektirmeyen bazı çok basit ızgara et ve buharda pişmiş sebze yemeklerini de ekledim. “Akşam yemeğinde ne var?” sorusunun cevabı folyo paketlerdir. Esasen et ve sebzenizi alıyorsunuz, üstüne natürel sızma zeytinyağı, bir tutam tuz ve biber serpiştirip ızgarada pişiriyorsunuz. Afiyet olsun. Programın dtaylı bilgilerini siz sevgili Meksika Biber Hapı Zayıflama Kapsülü kullanıcılarıyla sonraki yazılarımda paylaşacağım.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın