Artık Zayıflamak Çok Kolay

Artık saçma sapan diyetler uygulamaktan vazgeçmelisiniz. Kırmızı biber kapsülleri ile kilo vermeyi denemelisiniz. Acı biber kapsülleri ile kilo verimi inanın daha kolay ve hızlı sağlanacaktır.

bilim insanlan, muhtemelen miyeloperoksidazın diyabetli olmayan insanların arterosklerotik köpük hücrelerindeki yüksek yaş düzeylerine önemli ölçüde katkı sağladığına inanmaktadır.

Damar sertliğini meydana getiren plakların bulunduğu bölgelerdeki aşın miyeloperoksidaz etkinliğinin azaltılması arzu edilen bir şey olmasına karşın, ilaç kullanarak bu etkinliği kendimizi bakterilere karşı koruma yeteneğimizi bozmaksızın azaltmamız belki de asla mümkün olmayacaktır.

Diyet sürecinde güçsüz bedenler için acı biber hapı sizi kuvvetlendirecektir. Halsiz ve bitkinliğe son vereceksiniz. Meksika biber kapsülleri ile kısa sürede formunuza ulaşacaksınız. AIDS’li kişilerin bildiği gibi, bağışıklık sisteminiz yavaşlatıldığı zaman tehlike sadece tüberküloz gibi görece ender bakteriyel katillerden gelmez: Çoğumuzun daha belirtileri dahi başlamadan üstümüzden atıverdiğimiz enfeksiyonlar bile sizi yatağa düşürebilir.

Üstelik, ve şaşırtıcı bir şekilde, yapılan çalışmalardan birinde insanlardaki damar sertliğine benzer bir soruna sahip olacak fakat miyeloperoksidaz üretme yeteneğinden mahrum olacak şekilde üretilen hayvanlar, normal etkinliğe sahip hayvanlara kıyasla daha şiddetli damar sertliği görülmüştür ve bu durum, metabolik süreçlerin insanı kızdıracak boyuttaki karmaşıklığını göstermektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın