Aşırı Kilo ve Zararları

Yıllar önce aşırı kilolu olmak zor bir durumdur. Şimdi artık çok kolay türkiyenin yarısından çoğu kilolular ile dolu. Araştırmalara göre en fazla şişman kadın yabancı ülkelerde yaşamaktadır. Ama türkiyede yavaş yavaş sınırları aşmaya başlamıştır. Obezite ve aşırı şişmanlık korkusu saran kişilerin acilen acı biber kapsülü kullanmalarını öneriyoruz.

Obezite ve kilo problemlerine karşı biber kapsülü etkisini gösterecektir. Hemen biber kapsüllerini denemeye başlamalısınız. Etkisini kısa sürede göreceksiniz. Forma girmek için en doğru seçim biber haplarıdır.

Sizlerde sağlıklı bir şekilde zayıflamak için mutlaka beslenmenize dikkat ederek ve biber kapsüllerini düzenli kullanarak kilo vermeye başlayabilirsiniz. Hmmm.Pekâlâ diye düşündüm, neden şimdi olmasın? Listemi yeniden inceledim. Protein glikasyonu mu? Yeni bir biyoteknoloji şirketi, bu sürecin proteinleri esir etmesine ve onları işlevsiz hale getirmesine son verdiği kanıtlanmış olan bir ilacın klinik deneylerini yapmaya başlamıştı.

Hücre dışı çökeltiler mı? Burada da, hayvanlar üzerinde yapılan incelemeler, amiloid plak etkisini engelleyen aşılar vasıtası ile bağışıklık kazanan hücrelerin bu maddeleri yemesi sayesinde, hasarın ancak ortadan kaldınlabildiğini göstermekteydi. En azından teorik olarak, hücresel yaşlanma ile mücadele etmek için, sonuçta hangisinin başarıya ulaşabileceğinden emin olmadığım bir sürü yol vardı.

Geçtiğimiz yıl içinde gazete okuyan herkes, bilim insanlarının hücre kaybı ile başa çıkabilmek için hani hani bir yol aradığını bilirdi: Laboratuarda çoğaltılmış olan ve gençleştirici hücre tedavisi olarak verilen kök hücrelerdir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın