Aşırı Yemenin Doğurduğu Problemler

Aşırı yemeyi normalleştirmek için nereden geldiğini görmezden geliriz. Bedenimiz üzerinde kişisel bir tahakküm kurabilmek için aşırı yemenin normal olması gereklidir. Ve bu, bizim seçimimizdir ancak sizi aşağıya çeken şeyden yani aşırı yemekten kurtulmak için en derinlere ulaşmalı ve neden diye sormalısınız. Aşırı yemenin doğurduğu problemler Acı biber kapsülü ile aşılabilir. Neden bunu yapmak zorundayım, bu nereden geliyor ve daha iyi hissetmek, her şeyi yoluna koymak için neler yapabilirim.

Unutmayın, aşırı yemek sadece yüzeyde görünendir, kendimizi iyi hissetmek için bize sunulmuş keyifli ve kolay bir çözümdür. Ancak uzun süreçte, neden böyle davrandığımız sorusu ile karşılaşmamız kaçınılmazdır. Hangi boşluğu dolduruyor olursa olsun, yemek sizin ihtiyaçlarınızın yara bandı değildir. basitçe, hayatımızda ulaşılabilir ve etkilidir. İçinize bakarak sebeplerinizi bulun. Araştırarak, kendinizi iyileştirebilir, yemeği olduğu şey olarak kabul edebilirsiniz, yani bedeniniz için bir destekleyici, daha fazlası değil! Gerçekten, imkansız göründüğünü biliyorum ancak yemekleri başka şeylerin yedeği olarak kullanmaya bir kere başladınız ve artık onlar da başka şeyler.Tokken yemek zorunda olmadığınızı düşünün, sizi sürükleyen o arzunun peşinizi bıraktığını hayal edin. Bunlar olabilir, refahınıza adanmanız ve dürüst olmanız sonucunda içinizde gerçekleri bulacaksınız. Biber hapı kullanmaya başladığınızda kendinize nasıl yardım edeceğinizi, konuyu nasıl sonuçlandıracağınızı ve açlık hissi dışında herhangi bir gerilim ve arzu olmadan, yemeklerin civarında olabilmenin rahatlığını göreceğinizi anlayacaksınız.

Bu mekanı bulmak için kendinize izin verin. Başlangıçtan iyileşmeye başlayın ve Biber tableti kullanmaya devam ettiğinizde göreceksiniz ki aşırı yemek artık gerekli ya da ihtiyaç duyulan bir olgu olmayacak. Yemekle huzur bulabilirsiniz ancak kendi iç huzurunuzu bulamazsınız.Yolculuğum beni imkansız olduğunu düşündüğüm noktalara getirdi. Her zaman seyahat etmekle ve sanatla ilgiliydim. İkisini de bırakmadım ancak bir şeylerin eksik olduğu duygusunu da taşıyordum. Henüz kendim değildim. Bir gün geçmişimden bir durumu görmeye ve fark etmeye itildim, kendime kendi gözlerimden bakıyordum ve sonunda vardım.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın