Aşırı Yemeye Yönelten Düşünceler

Aşırı yemePsikolojik lağımınız olarak görülebilecek şey için bir çıkış musluğunun yokluğunda, işlenmemiş düşünce ve duygularınız etinizin içine gömüldüler kelimenin tam anlamıyla. Bunlar gidecek başka yeri olmayan yoğun, işlenmemiş enerjinin maddeleşmesidir. Yüklerinizi oraya buraya taşırsınız yalnız yanınızda değil üzerinizde de. Biber hapı, bu yükleri sizin üzerinizden almanın bir yoludur.

Sanki başkalarının işlenmemiş duyguları yok mudur? Hepimizin var. Bazılarımızda işlenmemiş acı kendini uyuşturucular alarak veya içki içerek dışarı vurur; başkalarında duygusal patlamalar yoluyla; daha başkalarında önüne gelenle seksle ve benzerleriyle. Fonksiyon bozukluğunun biçimi özel olarak konuyla ilgili değildir; önemli olan bizim onun gerisindeki işlenmemiş ıstırabın üzerinde düşünmemizdir.

İyileşmenizin sahici ve derin olması amacıyla, burada ele aldığınız konularda sahici ve derin olmaya istekli davranmanız gerekir. Siz bilgiyi güvenilir bir dostla paylaşmayı seçmedikçe, size gösterilen şeyi kimsenin bilmesine gerek yoktur. Tanrı’ yla birlikte yüreğinizdeki sırların arasında dolaştığınız, kutsal bir yolculuktur bu. Biber hapı’ yla birlikte, duvarı yıkmaya başlayacaksınız.

Düşünceler iki sınıfa ayrılır sevgiyle ilgili olanlar ve korkuyla ilgili olanlar ve korkunun ötesine geçmenin tek yolu onun yerine sevgiyi koymaktır. Siz korkulu düşünceleri belirledikçe ve sonra onları İlahi Zihne teslim ettikçe, sevgi doğal olarak ortaya çıkar. Sizi aşırı yemeye yönelten düşünceler bırakıldığında, sağlıklı yemeye yöneltenler onların yerini almak üzere ortaya çıkar. Bilinçsiz ve aşırı yemek ile ortaya çıkan kilolara karşı biber form kapsülü kullanabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın