Basen Şikayetleri Olanlara…

basen şikayetleri olanlaraGöbek ve basen sorunu olanlar zayıflamayı biraz daha ağır şartlarda başarabilirler di önceden ancak şimdi ise artık çok kola bir şekilde bölgsel yerlerinde de kurtulabiliyorlar. Öncelikle biber kapsülünün desteğini alarak bu sorundan tamamen kurtulacaklar. Biber hapı vücudun içerisinde girerek hangi bölgede yağ fazlalığı varsa o bölgeye yoğunlaşıyor ve yakmaya ordan başlıyor.

bu sporlan bırakın. Herhangi bir sporu yaparken kendinizi ya da başkasını azarlıyorsanız o spordan uzaklasın. Kortta birini öldürmek isteği duyan birinin ciddi bir Pitta dengesizliği var demektir.

Ayrıca rekabete dayalı sporlardaki sık sık başlayıp durma ritmi, bedeniniz için yarım saat sürekli hareket kadar iyi değildir. Günde yarım saat canlı bir yürüyüş sisteminizdeki öfkeyi atmakta rekabete dayalı bir spordan daha başarılı olur.

Özellikle basen ve göbek bölgelerinde kilo sorunu olanlara biber haplarını mutlaka kullanmalarını öneriyoruz. Yüzme ise çok daha iyidir. Kendilerini işlerine fazla veren Pitta’ lar, saat beşte havuza atlayınca hem sakinleştiklerini, hemde günün gerginliklerinin eridiğini göreceklerdir. Her tür kış sporu da Pittalara çekici gelir, çünkü soğuğa, Vata ve Kapha’lardan daha dayanıklıdırlar.

Pittalar görsel olarak kolayca uyarıldıkları için ormanda telaşsız ve rahat yürüyüşten son derece yararlanacaklardır; üstelik her zamanki kararlı adımlarından farklı olması da onlar için bir değişiklik olacaktır. Doğanın güzelliğini deneyimlemek için yeterince durduklarında, onu içlerinde hissedeceklerdir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın