Basit Yöntemlerle Kısa Zamanda Zayıflayın

  • Asansör kullanmayın. Bu önlemi kilonun korunması için daha önce de açıklamıştık.Bu çok basit ve kolayca uygulayabileceğiniz bir aktivitedir. Zayıflamak istiyorsanız Acı biber form hapı kullanmaya devam etmeli, asansör kullanmayı mutlaka bırakmalısınız. Merdiven çıkmak kaslarınızı çalıştırıp kısa sürede büyük miktarda kalori kaybetmenizi sağlayan bir aktivitedir. Ayrıca kalbinizi çalıştırır, enfarktüs riskini azaltır.Asansörün birkaç adım ötesindeki merdiveni seçmeniz, kilonuzu korumakta ne kadar kararlı olduğunuzu, plana ne kadar inandığınızı gösterir. Aceleniz olduğu bir anda bile asansöre yöneldiğinizde, bu sonun başlangıcı olur. Kaçamak yapmaya az da olsa olanak tanıyan bir koruma rejimi başarısız olmaya mahkûmdur, dolayısıyla siz de; bunu unutmayın.
  • Mümkün olduğu kadar ayakta durun. Oturmak ve ayakta durmak arasında bir seçim yapmanız gerektiğinde,her zaman ayakta durmayı seçin. Bir ağırlığınızı bir yana vermeden, kaslarınıza eşit dağıtmaya çalışın. Bu öneriyi hafife almayın, ayakta durmak ve Biber hapı kullanmak vücudunuzdaki kasların kasılmasını sağlar. İki bacağınıza eşit yük vererek dik bir pozisyonda ayakta durmak, alışkanlık haline getirdiğinizde harcadığınız enerjiyi artırır, metabolizmanızı hızlandırır.
  • Yürüyün. Egzersiz amaçlı yapılan yürüyüş, kalori yakarak kilonuzu korumaya yardım eden çok yararlı bir aktivitedir. Komşularınızı ziyarete, birkaç durak ötedeki markete yürüyerek gitmek hem yol masraflarınızı azaltır, hem de çok kolay uygulayabileceğiniz bir alışkanlıktır.

Kilo koruma döneminin zafere yakın obezi, vücudunu taşınmaz bir şey gibi görmeyi bırakmalıdır. Obezliği terk etmeyi basit bir yeme düzeni değişikliği olarak değil, kendini yeniden eğitme, yeni alışkanlıklar edinme ve bunları özgür iradesi ve isteğiyle seçmesi olarak görmelidir.Bu dönemde yine Biber kapsülü kullanmaya ara vermeden devam etmeli ve tavsiyeler doğrultusunda yaşam tarzınızı bu hedefe uygun olarak değiştirmelisiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın