Bazı Meyveler Kilo Aldırıyor!

bazı meyveler kilo aldırıyorDiyetisyenlerin açıklamalarına göre meyvelerdeki kalori miktarının fazla olması insan vücudunda yağlanmaya neden oluyor. Özellikle kış mevsiminde bağışıklık sistemini güçlendirmek için bol miktarda tüketilen meyveler kilo aldırıyor. Kilo almamak için gün içerisinde bitki çayları tüketerek ve biber hapları kullanmalısınız.

Lastik boru sadece durur ve sıvının içinden akmasını sağlar. Atardamarlarınız ise size olan herşeye karşılık verir ve bu karşılıkların hem etkin hem de zeki olmaları gerekir. Biyoloji ders kitaplarında verilen bilgiye göre bir hücre, süresi dolara dek aşağı yukarı 50 kez bölünür ve sonra ölür.

Zayıflamaya yardımcı kırmızı biber hapı ile sağlıklı şekilde zayıflamak mümkündür. Biber hapı etkili ve kalıcı bir özelliğe sahip harika üründür. Üstelik biber hapı kullanırken diyetisyenler diyet yamanız taraftarı değiller. Zaten vücudunuzdaki yağları parçalamada oldukça etkili bir güce sahiptir diye açıklama yapmışlardır.

Fakat bu, son derece basitleştirilmiş hatta yanlış bir görüştür. Bir hücrenin de deneyimleri vardır; kendine olanları hatırlar. Doğuştan gelen bilgisindeki halkalar kaybolur, ya da zarar görürse yeteneklerini kaybedebilir. Aynı şekilde, bir hücre tüm zeka hazinesini saklayabilse bozulmadan herzaman yepyeni kalabilir.

Bir hücre için yaşam ile ölüm arasındaki fark, onun “smriti” sinde, yani belleğinde yatar. Bu şekilde düşününce de, bir hücredeki kusursuz belleğin ölümsüzlüğe yol açacağı sonucuna varırız; çünkü yanlışlar olmadan yenilenme sürdükçe ölüm olamaz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın