Beden Tipinize Göre Beslenme

beden tipine göre beslenmeSağlıklı bir vücuda sahip olmak için mutlaka biber haplarını kullanmalısınız. Sigarayı bırakmağa karar vermekle yaşamınıza beş yıl ekleyebilirsiniz. Fazla kilolarınızı vermekle ya da iyi yiyecek yiyerek ve egzersiz yaparak birkaç yıl daha eklersiniz. Fakat bu odaklanmış dikkat ışınlarının gücü sınırlıdır, size mükemmel sağlık kazandıramazlar. Bunu yapabilmek kitabın başında söz ettiğimiz atılımcı düşünüşü gerektirir.

Daha sağlıklı ve daha biçimli vücut için biber hapı kullanılmalıdır. Fiziğinizi ön plana çıkaracak bu biber hapı diyeti ile forma girebilirsiniz. Mutlaka denemelisiniz. Sağlıklı bir bedene biber kapsülleri ile gelebilirsinz. Mutlaka denemelisiniz.

Kuantum mekanik bedeninizin tüm potansiyelini nasıl harekete geçirebilirsiniz? Bunun cevabı şaşırtıcı derecede basittir: Çok büyük ve karmaşık bir proje olan kindinizi yaratmak, hergün denetiminizden geçen birkaç sürece bölünebilir: Yemek yeme: Bu, sonunda size, kendinize dönüşecek olan hammaddeyi seçen yaratıcı bir iştir.

Bu sürecin doğru olarak ilerlemesini sağlamak için bütün yapmanız gereken, beden tipinizi bilmeniz ve ona uygun beslenmeyi izlemenizdir. Beden tipinizle ilgili beslenmenin verildiği kışıma tekrar bakın. Bu kısmı tekrar okuyarak genel ilkeleri iyice anlayın.

Bundan sonra da bu ilkelere uyarak rahatlık ve kolayhkla yemek yiyin. Sindirim ve özümleme: Bunlar, maddenin “temel taklarım canlı dokulara dönüştüren yaratıcı işlemlerdir. Bedeninizdeki sindirim ateşi agni her iki sürecide ele alır ve kusursuz bir şekilde düzenler.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın