Bedene Zindelik Veriyor!

Vücudunuza etkisi oldukça fazla ve daha dinç hissetmenizi sağlayacak meksika biber haplarından başkası olamaz. Halsizlik sindirim sorunu, kabızlık v.b şikayetleride biber hapı sayesinde atlatacaksınız. İstediğiniz kiloya ulaşmak ve çevrenizdekilerin kıskandırıcı bakışlarını görmek istiyorsanız en önemliside sağlığınızı düşünüyorsanız kesinlikle meksika biber haplarını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

İstediğin kadar yemek ye yinede fazlasıyla etkisini göreceksiniz. Kilo vermenin en başında inanılmaz ama gerçek olan bir ürün var hem sağlıklı hemde fazlasıyla işe yarayan acı biber hapıdır. Gelecek 14 günün kuralları beyaz un ya da benzeri yok bölümde okumuş olduğunuz üzere bu sadece 14 günlük programın bir kuralı olmamalı, ama aynı zamanda hayat boyu sürmeli. Buğday ya da maya içeren gıdalar yok Bu kural kilo ve enerji seviyeniz açısından çok büyük önem taşıyor. Bunun arkasındaki nedeni bilmeye ihtiyacınız bile yok; tüm bilmeniz gereken bunları diyetinizden çıkardığınızda özellikle enerji seviyelerinizde inanılmaz bir fark hissedeceğiniz. Ayrıca biber hapı destekli zayıflama programı diğer yandan zayıflamanıza yardımcı olacaktır.

Öğün aralarında atıştırmak yok yemek yeme alışkanlıklarımızdan biri de açlığın büyümesine izin vermek ve ardından güzel yemeklerle açlığı tam anlamıyla tatmin etmekten inanılmaz zevk almak. Lokmalarınızı iyice çiğneyin bu programın çok önemli bir kısmı. Midenizin dişleri yok ve gerektiği gibi parçalanmadan gelen yemek parçaları mideyi çok uğraştırıyor. Turbo smoothie’ler bile sıvı halde olsalar da, önce çiğnenmeleri gerekiyor  onları ağzınızda dolaştırın ve yutmak için acele etmeyin.

Düzgün bir sindirim için, yemekleri tükürüğünüzle karıştırmanız gerekiyor. Fazla kilolu olmanın en büyük nedenlerinden biri, yemeği bir an önce bitirme zihniyeti, işin ilginç tarafı, lezzetinden dolayı bazı yemekleri yemeden yapamayacaklarını söyleyen bu insanların aslında yemeğin tadına varacak kadar ağızlarında tutmamaları. Bütün öğrettiklerim arasında uzun dönemde kilo kaybı için uygulayabileceğiniz en önemli nokta, ne yerseniz yiyin lokmalarınızı iyice çiğnemek ve yavaş yemek gerekmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum yapın