Bel Çevresi Kiloları için Biber Hapı

Aşırı yeme ruhsal açlık eylemidir ve aşırı yiyen kişinin genellikle kendini aç bıraktığı şeylerden biri, doğal hayal kurma hakkıdır. Aşırı Bel çevresi kilolarıyiyen kişiler biber hapı kullanmalıdır. Biber form hapı kullanmak, hayal gücünüzü genişleterek kendinize gerçekten istediğiniz şeyi isteme imkânını vermekle başlar. Hayalleriniz konusunda herkes kadar hak sahibisiniz. Eğer biber hapı‘ yla zayıf bir sen’ in hayalinizde yaşamasına izin vermeyecekseniz, onun bedeninizde yaşamasına izin vermenin de hiçbir yolu yoktur.

Belki kilonuzun şimdi istediğiniz gibi olduğu bir fotoğrafınız vardır ya da bir kitap veya dergiden arzu ettiğiniz görüntüyü temsil eden bir resim alabilirsiniz. Bununla birlikte başka bir insanın imgesini kullandığınız takdirde, üzerine kesinlikle kendi yüzünüzün fotoğrafını yerleştirin aksi takdirde bu egzersiz sizi iyileştirmekten çok moralinizi bozabilir.

Biber hapı ile uygulanan zayıflama programı sizin başka birisi olmayı istemenizle ilgili değildir; sizin kendi en iyi benliğinizi ortaya koymanızla ilgilidir. Ve sizin en iyi benliğinizin sizinki dahil bu dünyanın güzelliğine karşı minnettarlığı vardır. Güzellik ve duygusallık doğanın armağanlarıdır ve eğer birisi veya bir şey sizin zihninizde onlara gölge düşürdüyse, şimdi bunu iyileştirmenin zamanı geldi.

Bedeninizin duyusal yönü ruhani bir armağandır; onu hissetmek insan olmanın ihtişamının parçasıdır. Derinlerde bir bel çevresi deneyimi istersiniz; daha hafif bir bedeni tecrübe etmek istersiniz. Bütünlüğü içinde özsevgiyi deneyimlemek istersiniz. Arzuladığınız insan olmak, yalnızca hakkınız değil aynı zamanda dünya üzerindeki amacınızdır da. Bir kurban olmayı arzulamazsınız; iyi, sağlıklı ve yaratıcı olmayı arzularsınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın