Ben Neden Şişmanım

Kilo fazlalığından  kurtulmak ve sağlıklı hayat sürmek için öncelikle fazla abur cubur yiyeceklerden vazgeçmelisiniz. Daha sonra düzenli bir diyet programı ile diyetinize başlamalısınız. Sonra biber haplarını kullnarak kilo vermeyi hızlandırabilirsiniz. Acı biber hapları sağlığa zararı olmayan kısa sürede forma girmeye yardımcı olan zayıflama kapsülüdür.

Kötü ve suçlu hissetme deneyimi onu hiç rahat bırakmıyordu, ama neyi yanlış yaptığı konusunda emin değildi. Bu duygular sevgiyi “çaldığı”, doğrudan kazanmadığı inancından kaynaklanıyordu. Eğer sürekli başkalarını memnun etme çabası ile onların kendi hakkındaki düşüncelerini kontrol etmeye çalışmasa, başkalarının onunla ilgilenmeye devam etmeyeceğinden korkuyordu.

Aşırı kilolu ve obez olmamak için biber kapsüllerini kullanabilirsiniz. Sağlıklı zayıflamaya yardımcı biber kapsülü sayesinde kısa sürede formunuza kavuşacaksınız. İdeal kiloya gelmek için mutlaka meksika biber kapsüllerinden destek almalısınız.

Kendi davranışlarını kontrol edebildiği sürece, başkalarının onun hakkındaki deneyimlerini kontrol edebilirdi; ancak elinde kalan gerçek ilgi değil, sadece manipüle edilmiş şefkatti. Üzgün, yalnız ve çaresizlik içinde bir çocuk terapi odasına tüm gücüyle girmişti. Birkaç seansı lisa’nın yaslı hıçkırıklarını sessizce dinleyerek geçirdim.

Tedavinin son yılı tedavi şimdi deneyimsel etkileşimin önceden kestirilemez bir şekilde inişli çıkışlı olduğu bir hale gelmişti. Lisa giderek benimle daha fazla risk almaya başladı. Bazı seanslarda sessizdi. Bana bir şey anlatmak istemiyordu. Esnersem rahatsız oluyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın