Besin Takviyerleri ve Biber Hapı Diyeti

Biber hapı ile takviye edilmiş yiyecekler. Bunlar, bitkiler, vitaminler, mineraller ya da diğer besleyicilerle güçlendirilmiş yiyeceklerdir. Bazı bitkiler meyve sularında, besleyici barlarda, kahvaltılık tahıllarda hatta cipslerde bulunur. Paketlerindeki yönergelere uygun şekilde kullanılmalıdır. Bununla birlikte problem, bitkisel içerikleri çok hafif oldukları için etkili olmamalarıdır. Etiketlerinde bitki dozunun ve aktif maddelerin miktarı belirtilmedikçe bu ürünleri kullanmamayı tercih ederim.

BİTKİSEL ÜRÜNLERİN KOMBİNASYONU. Bitkisel ilaçların büyük çoğunluğunda, birlikte iyi çalışan iki ya da daha fazla bitki; aynı kapsülde, çayda ya da ekstre formunda kombine şekilde mevcuttur. Örneğin, kalp sağlığını koruyan ya da bağışıklık sistemine iyi gelen bazı bitkiler kullanılması kolay bir üründe kombine olabilir. Tarif edildiği şekilde kullanın.

Meksika biberi ile krem ve merhemler. Yaygın olarak dıştan kullanılan birçok şifalı bitki şimdi ticari olarak krem ve merhem olarak satılmaktadır. Bu preparatlar güçlü içeriklere sahiptir ve yalnızca tarif edildiği gibi kullanılmalıdır.

TEMEL YAĞLAR. Bunlar, temel olarak banyo yağları, parfümler, masaj yağları ve aromaterapi -sağlığı ve gevşemeyi geliştirmek için bazı güzel kokular kullanılması pratiği- için kullanılırlar. Bu yağlar yalnızca dış kullanım içindir.

Biber diyeti ile kişisel bakım. Bazı kişisel bakım ürünleri hatları, herhangi bir sentetik içeriği olmayan, doğal, saf, bitkisel ürünler satar. Bunlar, bitkisel şampuanlar süper marketlerde bulabileceğiniz bitki kokulu şampuanlar değil, yüz temizleyicileri, deodorantlar, nemlendiriciler, diş macunları ve hatta bitkisel gargaralardır. Ayrıca bitkisel kozmetik hatları da vardır. Birçok insan için potansiyel olarak tahriş edici olan kimyasal yüklü ürünlere karşı mükemmel alternatiflerdir. Ve bu ürünlerin birçoğunun öykülerinde zulüm de yoktur çünkü hayvanlar üzerinde test edilmemişlerdir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın