Beslenme Düzeni ve Biber Hapı

beslenme düzeniKilo vermek için öncelikle dengeli beslenmek önemlidir. Aynı zamanda biber haplarının desteğini de almalısınız. Acı biber hapı desteği ile mutlaka zayıflama süreci kısalacaktır. Bir an önce diyet hatalarına son verin ve biber haplarını kullanmaya başlayın.  Acı biber hapı ile sağlıklı bir biçimde zayıflamayı başaracaksınız.

Diyet yaparak hedeflerinize ulaşamazsınız. Diyet sırasında bir süre sonra bıkar ve diyeti bırakırsınız. Ancak biber hapı ile diyet yapmadan zayıflamayı başaracaksınız. Biber hapı spor yapmış kadar sizi terleterek toksinlerden arınmanızı sağlayacaktır. Bana seslenince ona yanıt vereceğim. Sıkıntıda onun yanında olacağtm.

Beni tanıdığı için onu yükselteceğim. Tanrı’ nın bilgeliğine ne kadar yakın olursanız, hayalini bile kuramadığınız hayata sahip olma şansınız bir o kadar artar. Onun gücüyle harika şeyler başaracağımzdan emin olun.

İncil’de, bir dulun ölü oğlunu hayata döndüren İsa’nın bir hikayesi yer alır. İsa kentin kapısına yaklaştığı sırada, dul bir ananın tek oğlunun cenazesi kaldırılıyordu. Kent halkından oluşan büyük bir kalabalık da kadınla birlikteydi. İsa kadını görünce ona acıdı.

Kadına, ‘ağlama,’ dedi. yaklaşıp açık tabuta dokundu, tabutu taşıyanlar da durdular. İsa, ‘Delikanlı,’ dedi, ‘sana kalk diyorum!’ Ölü doğrulup oturdu ve konuşmaya başladı. İsa, oğlanı kadına teslim etti. Bu hikaye, insanın bilincinde gerçekleşen muhteşem bir psikolojik tiyatrodur. Hikayede bahsedilen ölü adam, gerçekleştiremediğiniz arzularınızı temsil etmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın