Beslenme ve Meksika Biberi

Güzellik veren ve zayıflamanıza yardımcı olan Biber hapı sayesinde ideal formunuza kavuşacaksınız meksika Biber hapları bütün türkide ismini duyurmuştur etkili olması nedeniyle bir çok zayıflama hapına göre daha faydalı olan Biber kapsüllerini güvenle kullanabilirsiniz. keşfedildiği anda etkili maddeleri ayrıştırılıyor ve ürün olarak patenti almıyor Patent haklarını rencide etmeden çevrenizde, sırf sizin için yetişmekte olan otları kullanın  farfaradan, adaçayı, maydanoz, kimyon, dereotu, kıvırcık naneden yapılma, ferahlatıcı çaylar için.

Biber haplarının kullanımını göre ayarlayın. Doğa patent hakkı için bir bedel talep etmiyor. Şifalı Otların Üç SırrıOtlarla başarıyla haşır neşir tüm kişilerin bir ortak sırrı vardır. Her bitkinin gücünün, bir bütünlük içinde gelişmesinde yattığını, etkin maddeleri tek başlarına asla aynı etkiyi veremediklerini kabul etmeleridir. Unutmayınız ki kilo vermek isteyen herkes Biber haplarını kullanamazlar sağlıklı olmayabilir. Ayrıca Biber hapları beslenme şeklinizide düzene girmeisne yardımcı olacaktır.

Ayrıca Biber haplarının  c vitamini içerdiğini de belirtelim. Tabii ki bitkiler görünüşte gereksiz, faydasız maddeler, de içerirler. Bu sözde gereksiz maddelerin dozuna göre hafif ya da güçlü bir zehirleme özellikleri bile vardır. Bilim bir kere daha, doğanın ne kadar akıllı olduğunu gözardı etmekte. O, bütün bilgeliği ile bitkilere bu zehirleri, etkin şifa verici maddenin fazla dozda alınması halinde ortaya çıkacak zararlara karşı olması amacıyla koymuştur. Bu birlikteliği ayırmak gerçekten anlamsızdır. Şifalı bitkilerin kullanılabilmesi için birçok emek, zahmet ve masrafla önce parçalarına ayırmamızı zorlamak isteyecek kadar karmaşık çalışmaz doğa. Bu zahmete ancak, sonucu pahalı ödemek isteyen biri girer.

Ama çok şükür ki kimse, adaçayımn etkin olabilmesi için önce büyük tarlalara ekilip sonra pestisitlere ilaçlanıp sonra hap şekline girmesi gerektiğine inanmamızı öngörmüyor.Yani, çekinmeyin ve bitkiyi bütünlüğü içinde kullanın, ya da meyve, kök, yaprak ya da çiçek gibi bölümlerini veya hepsini birden eterik yağlar şeklinde. Hangi bitkinin hangi bölümünün en iyi etkisi olduğunu öğrenin çünkü her bölüm farklı hastalıklara iyi gelir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın