Biber Hapı Araştırmaları

Bir üniversitede yapılan çalışmada, Biber Hapı kullanan 100 öğrenci iki gruba ayrılmıştır. Bir dönem boyunca, bir grup yüzme dersleri alırken, diğeri grupsa zindelik dersi almıştır. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yüzücüler, egzersizden sonra, egzersiz öncesi döneme göre daha az gergin, bunalmış, asabi, karmaşık ve daha fazla zinde olduklarını bildirmişlerdir.

Dahası, bu durum yüzücülerin başlangıç seviyesindeki mi yoksa orta dereceli yüzücüler mi olduğuyla alakalı değildir. Ayrıca, yüzmeyle gelişen ruh hali değişikliklerinde cinsiyet farkı da yoktur. Fakat, kadınların, gerginlik, sinirlilik, kendilerini bunalmış ve öfkeli hissetme şikayetleri erkeklere göre çok daha azalmıştır

103 sağlıklı orta yaşlı kadın üzerinde yapılan bir araştırma, zindelik, impulsif ve nevrotik öfke ile lipid profili arasında bir ilişki olduğunu keşfetmiştir.

Sonuçlar, yüksek total kolesterol ve yüksek LDL, yüksek trigliseritler ve yüksek glikoz seviyesi dahil olmak üzere, nevrotik değil de impulsif öfkenin negatif lipid profilinin habercisi olduğunu göstermiştir. Negatif lipit profili, kalp damar hastalıkları riskini anlamlı derecede artırmaktadır. Acı Meksika Biberi alıp, fiziksel olarak zinde kadınlar, daha az öfkeli olup negatif lipid profiline sahip değillerdir.

Dizlerinde osteoartrit olan aşırı kilolu ya da obez bireylerde Red Pepper Time (Kırımızı Biber Kapsülü) ile yapılan bir araştırmada, 32 katılımcı test edilerek egzersiz sonrası ağrı azalması olup olmadığı test edilmiştir. Her ne kadar, egzersizden hemen sonra ağrı artsa da, bu ağrı gün içinde azalarak her zamanki ağrıya nazaran anlamlı derecede daha düşük bir hale gelmiştir.

Egzersiz, hastalar kilo vermese bile, osteoartrit ağrısının azalmasına yardım edebilir. Elbette, kilo vermenin diz ağrısını azaltması beklenmelidir. Bu nedenle, Anti-Aging Çözüm 5 Adımlı Programa, yaşlanma karşıtı tam bir yol haritası olarak ihtiyaç duymaktasınız.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın