Biber Hapı Destekli Zayıflama Programı

Biber hapı zayıflama rejiminde izin verilen bütün gıdalara devam ederken, bunların yanına, şimdi sayacağımız çiğ ya da pişmiş sebzeleri de ekleyin. Her zamanki gibi bu listedekilerin yeneceği miktara, yenebileceği saatlere ya da listedeki diğer gıdalarla karıştırılmalarına herhangi bir kısıtlama getirilmemiştir: Domates, salatalık, turp, ıspanak, kuşkonmaz, pırasa, yeşil fasulye, lahana, mantar, kereviz, rezene, hindiba dahil bütün salata cinsleri, patlıcan, kabak, dolmalık biber ve hatta her öğünde tüketilmemek kaydıyla havuç ve pancar türleri. Bütün biber rejimi süresince, hedeflemiş olduğunuz kiloya gelene kadar sebzeli ve sebzesiz protein dönemlerini dönüşümlü olarak peşpeşe uygulayın.

Okurlarımızın %50’si burada duruyor, kendilerini düzelmiş kabul ediyorlar ve Acı biber tabletini kullanmayı bırakıyorlar. Ancak önlerinde ulaştıkları kiloyu korumanın, hem de çok uzun süre korumanın tek garantisi olan iki aşama daha olduğunu unutuyorlar. Bu şekilde sabırsızlık gösterenler, hiç istisnasız, yeniden kilo alırlar ve düzensiz yeme alışkanlıkları nedeniyle kilolarını korumada başarısız olurlar. Bu yüzden dikkatli olun.

Okurlarımızın diğer yarısı burada durmuyor ve onlara önerdiğimiz planın üçüncü aşaması olan Biber diyetinin güçlendirme evresine geçiyorlar. Bunların %85’i sonuna kadar gidiyor ve yeni kilolarında kalabiliyorlar. Bu daha iyi, ama yeterli değil.Yalnızca dördüncü ve son aşama olan kesin koruma evresine girmiş ve bunu uygulamış olanlar istedikleri hedefe ulaşıyor: “Aşırı kilo sorunundan kurtulmak“.
Umarım, değerli okurlarımız, siz burada durmazsınız ve diyete devam edersiniz. Yoksa geçtiğimiz 60 yıl süresince başka diyetleri ortaya atanların yaptığını yapmış olurum: Sizi peşimizden bir çöle sokmuş ve vahaya varmak üzereyken sizi terketmiş sayılırız.

Eğer zayıflama programımızı uyguladıysanız ve bu yol haritasının sizi götürdüğü yolun sonundaki hedeflenen kiloya ulaştıysanız, tebrikler. Artık dönüşü olmayan bir yolun eşiğinde durduğunuzu bilin.İstatistiklerime dayanarak, size Biber hapı diyetini öğretmek ve önemli bilgileri vermek  bizim görevimiz.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın