Biber Hapı Destekli Zayıflama

Biber hapı destekli zayıflamaVücudunuzu ve beyninizi geri alma görevine soyunmadan önce plan yapmak için zaman ayırmanız gerekir. Yapmanız gereken tüm değişiklikleri, biber zayıflama hapı ile yapın. Atıştırmalar için haftalık menü planlayın ve alışverişe çıktığınızda sadece listenizdekileri alın.

Eğer hazırda yoksa biber hapı destekli bir zayıflama programı hazırlayın; güne başlamadan önce evde dans etmek veya video eşliğinde aerobik yapmak bile bir seçenektir. Ayrıca, gevşemek için ayıracağınız zamana karar verin. Fiziksel ve zihinsel formunuz açısından kendinizi nasıl hissettiğinizi kaydetmek akıllıcadır.

Jackie korkunç şeker açlığı çekiyordu ve kendini kaptırmanın sonucu olarak 12,5 kilo almıştı. Yazın ilk tanıştığımız zamanı çok iyi hatırlıyorum çünkü elbisesinin sırtındaki düğmeler iliklenmiyordu ve dikişleri neredeyse patlamak üzereydi. Tahmin edileceği gibi çok depresif, gergin ve oldukça da umutsuzdu.

Onu biber zayıflama diyeti‘ ne başlattım ve Krom Kompleksi de ekledim. Noel’ e kadar 16′ dan 12 bedene inmişti ve görünüşü öylesine değişmişti ki istasyonda karşılaştıklarında kendi kardeşi bile onu tanımadı. Bu elbette biber hapı yardımı ile gerçekleşmişti. Bir çikokolik olduğunun farkındaydı ama artık böyle bir ihtiyacı kalmamıştı. Ayrıca, kafeinden vazgeçmişti ve geceleri rahat uyuyordu. Konsantrasyonu güçlendi, PMS sorunundan kurtuldu, libidosu geri döndü ve son görüşmemizde bana kendini ne kadar harika hissettiğini söylerken çok mutluydu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın