Biber Hapı Diyetlerinde Soyanın Yeri

Biber hapı diyetlerinde soyanın yeriMarketlerde, soyadan yapılmış sahte etlerden tonlarca var. Bu etlerin Kırmızı biber hapı diyetlerinde tüketilmeleri tavsiye edilir. Tadının güzel olmasını yanında soyanın kolesterolü düşürdüğü, kansere karşı koruduğu ve kalp krizi riskini azaltması ile övgüye layık görülür. Ayrıca vücudun kalsiyumu daha iyi kullanmasını sağlar. Soyanın içeriğinde bulunan ‘phytoestrogen’ isimli madde kadınları göğüs kanserinden korur ve menopoz dönemi semptomlarının azalmasını sağlar. Bunun yanında, soyanın tiroid bezini olumsuz yönde etkilediğini, mineral eksikliğine neden olduğunu ve göğüs kanserine sebep olduğunu söyleyen soyakarşıtları da vardır. Sağlık Uzmanı Dr. Andrew Weil ‘Soya hakkında öğrenmemiz gereken daha çok şey var, ama bugüne kadar yapılan araştırmalar bu besin maddesinin makul miktarda güvenilir ve besin değeri yüksek bir gıda olduğunu göstermiştir’ demiştir. Kararı size bırakıyoruz.

Eğer bu soyadan yapılmış imitasyon etleri yemeyi düşünürseniz, bilin ki tadı kesinlikle et gibi değildir. Ama et alışkanlığınızdan kurtulursanız, emin olun yerine geçen şeyler sizi tatmin edecektir. Bu etler sağlıklı etlerdir ve Biber hapı ile uyguladığınız diyetlerde rahatlıkla tüketilebilir. Sadece beğendiğiniz şeyin ne olduğunu bulmak için birkaç hafta ve biraz da para harcamanız gerekiyor. ‘Health is Wealth’ çok lezzetli imitasyon bufalo butları yapıyor, dibiniz düşecek!

İmitasyon tavuk eti ve kırmızı etin yanında balık eti de satan bir sipariş sitesi. Ama o kadar uzağa gitmeye de gerek yok. Çevrenize bakın, göreceksiniz. Etsiz lezzetlerin olduğu bir liste sunuyoruz zaten. Ama unutmayın, zayıflamak için kafanızı kullanmanız gerekiyor. Aldığınız her şeyin içeriğini okumalısınız ve içinde hiçbir hayvansal katkı maddesi olmadığına dikkat etmelisiniz ve Biber hapı kullanımını aksatmamalısınız.

Anne sütü 3 kiloluk bir yenidoğanı 9 kiloluk bir tosuncuk haline getirebilir. Nasıl besleyici görünüyor değil mi? Evet. Anne sütü tasarımı itibariyle bir insanın tüm hayatındaki en hızlı gelişmeyi sağlar. 12 aylık bir sürede yüzde 300 büyüme… Bebekler 12 ila 24 ay arasında sütten kesildikleri zaman büyümeleri aniden durur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın