Biber Hapı İhtiyaç Fazlasını Vücuttan Atar

Detoksu yapmak zorunda değilsiniz. Gerçekten arınmayı deneyimlemek istiyorsanız bu işe girişin yoksa sizin için bir kısıtlama, bir açlık süreci ve negatif bir deneyimden başka bir şey olmayacaktır. Çünkü bu bir diyet değildir. Yapmak için yapılmaz. Gerçekten yapmaya karar verdiğinizde zihninizde derin değişim hissedersiniz. Detoks kilo vermekle de alakalı değildir. Kilo vermek istiyorsanız Acı Meksika Biber Hapı kullanın. Çünkü bunun en kolay yolu bu. Detoks sizin zehirli maddelerden ve kötü düşüncelerden arınmanızı sağlar.

Bu yüzden bu 3 günlük sürecin içersinde bir şeylerin tadına bakmak yoktur. Nasıl olsa domatesin kalorisi düşük bir tadına baksam ne olacak diye düşünmeyin. Biz bu çalışmada domatesin, salatanın ya da benzeri şeylerin kalorisi ile ilgilenmiyoruz. Kaloriyle ilgilensek vücut yağı taşıyan formda bir erkek, % 25 vücut yağma sahip ancak formda olmayan bir erkekten yarı yarıya daha az ölüm riski taşıyordu. Şişmanlık değil formda olmak önemliydi. Zayıflık da önem taşımıyordu ki bu şaşırtıcı gerçek yağsız bir vücudun erken ölüme karşı koruma sağlamadığının göstergesidir. Yağsız ya da ince bir vücutta, toplam vücut dokusunun yağ dışında kalan kısmı kastır. En büyük ölüm oranları formda olmayan ve yüksek oranda yağsız vücut dokusuna sahip erkeklerde görülmüştür (belki de patates çuvalına dönüşmüş eski atletler). Aksine en düşük ölüm oranları düşük oranda yağsız dokuya sahip formda erkeklerde görülmüştür. Kaslılık yağsız doku ile ilişkilendirildiğine göre bu bulgular büyük kas dokularının sağlığı garantilemediğinin göstergesidir. Aerobik Merkezi Boylamsal Araştırması’na dahil kadınlar da şişman ve formda hipotezini doğrulamaktadır.

Dr. Blair’in araştırmaları her insanın zamanla vücut yağı oranındaki değişimi ölçmediği için bu bulguları antiobezite kuruluşundaki bir başka mevcut inancı değerlendirmek için kullanamıyoruz. Bu, yirmili yaşlardan sonra kişinin kilo almasının erken ölüm riskini artırdığı inancıdır. 1942’lerden itibaren yaşı değişken olmaktan çıkaran Met Life kilo tabloları Amerikan Tıp Birliği Dergisi 12 Eylül 2001 sayısında yıllık Davranışsal Risk Faktörleri Gözlem Sistemi Araştırmasında sunulan bazı son bulgulara yer vermiştir. Burada, zamanla kilo alımı normal olsa bile kesinlikle sağlıklı olmadığı mesajı verilmektedir. Ama yaşlandıkça kilo almak normaldir. Buun için Biber hapı kullanarak zayıflamak isteyen yaşlı insanlrın biraz kilolu kalması en sağlıklı olanıdır. Zaten kullandığınız biber hapı sizin ideal ve doğal kilonuza ulaştıktan sonra daha fazla zayıflamamanızı sağlayacaktır. Biber hapı vücudun ihtiyacı olan besin maddelerine dokunmaz fazlalarını atar. Bu nedenle ideal kilonuza ulaştıktan sonra sağlığınızdan eksilme olmasına engel olur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın