Biber Hapı ile İçiniz Rahatlasın!

Şimdi tam zayıflama zamanı, içinizin kıpır kıpır olmasını istiyorsanız her şekilde ince bir fiziğe sahip olmak istiyorsanız biber hapını kullanmaya başlamalısınız. Hakkındaki düşüncelerimizi elbetteki merak ediyorsunuzdur. Biber hapı yan etkisi bulunmayan tek kapsüldür.

Güvenle kullanabileceğinizi düşünüyoruz. Meksika biber hapları ile kilo vermek sandığınızdan daha kolay ve hızlıdır. Yapılan diyetlere benzemeyen vücudunuzu şekle sokmakta bire bir etki gösteren acı biber hapı ile sağlıklı zayıflamalar elde edeceksiniz.

Kısa bir hatırlatmada bulunalım. Biber haplarını satın alırken sahte biber hapı satıcılarına dikkat edin ve orjinal biber hapı olmasına özen gösterin.

Şimdi, süt ürünlerine alerjim olduğunu biliyorum, ama o dönemde neredeyse her gün dondurma, süt ve süt ürünleri tüketirdim. Ne zaman süt ve süt ürünleri tüketsem gözlerim kaşınır, burnum akar, hapşırık nöbetleri geçirirdim, ama yine de aradaki bağlantının farkında değildim. Bu “küçük rahatsızlıklara” alışmıştım ve hayatın onlarsız çok daha iyi olabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim.

O dönemde, maruz kaldığımız pestisitlerin büyük bölümünün, tükettiğimiz hayvansal ürünlerde biriktiğinden habersiz, her gün bir veya iki öğünde et ve süt ürünü tüketirdim. Bugün yine etsiz bir diyet tavsiye etmesem de, eti haftada birkaç kez tüketmenizi ve mutlaka organik et almanızı öneririm. O dönemde tükettiğim hayvansal ürünlerin yanı sıra, diyetimin bir parçası olan şeker, beyaz un ve işlenmiş yağlar da toksik yükümü artırmıştı.

Ayrıca, MIT’de araştırma asistanıydım ve kimyager olarak girdiğim ilk işimde, inanılmaz miktarlarda toksik kimyasallara maruz kalıyordum. Bugün az miktarlarda ve koruyucu ekipmanlarla kullanılan kimyasalları, o dönemde bizler laboratuarda elimizdeki şuymuş gibi kullanırdık.

O dönemde, bu kimyasalların toksikliğinin ne kadar ciddi boyutlarda olduğundan habersizdik ve üreticiler bu toksiklikleri inceleme zahmetinde bulunmuyorlardı. Sağlık ve hastalığa dair keşiflerim hayatımı kurtardı ve sonsuza dek değiştirmiştir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın