Biber Hapı ile Kilo Sorunu

biber hapı ile kilo sorunuMeksika biber kapsüllerini kullanarak düzgün fiziğe kavuşabilirsiniz. Biber kapsüllerini mutlaka denemelisiniz. Sağlıklı bir fiziğe kavuşabilmek için mümkün olduğunuz kadar sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara biber kapsülleri tercih edilmelidir.

(DHA). EPA’ nın insülin düzeyinin kontrolünde önemli olduğu ve DHA’nın beynin korunması ve yenilenmesi için gerekli olduğu anlaşılmıştır. Depresyon, dikkat eksikliği gibi pek çok nörolojik bozukluk DHA azlığıyla ilişkilidir.

 Omega3 asitleri bağışıklık sistemini güçlendirir. Sağlıklı zayıflamaya etkili çözüm biber haplarıdır. Biber kapsülleri ile kısa zamanda kilolarınızdan kurtulacaksınız. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mutlaka biber kapsüllerini denemelisiniz.

Kısa sürede forma girmek için yapmanız gereken biber kapsüllerini kullanmaktır. Biber kapsülleri ile kısa süre zarfında kilolarınızdan kurtulacaksınız. Günde düzenli 1.000 miligram balık yağı alımı kolesterol ve trigliseritleri düşürmekte, iltihabi olayları azaltarak romatoit artrit, sedef hastalığı gibi ciddi hastalıklara dönüşmesini önlemektedir. Ayrıca yaşlılıkta osteoporozdan koruyucu etki göstermektedir. Omega3 yağ asitleri kanı inceltir, damarlarda tıkanmanın ve kalp krizinin önlenmesine yardımcı olur.

Eğer başka bir kan inceltici alıyorsanız, doktorunuza danışmadan omega3 desteği almayın. Fazla miktarda alınan omega3 yağ asitleri beyin kanamasına ve inmeye neden olabilir. Yağlı derin deniz balıkları (somon, uskumru, ton, sardalye) en iyi omega3 kaynaklarıdır. Çünkü bu balıklar omega3 içeren fitoplankton (deniz bitkileri) yerler. Omega3 yağ asitlerinin bitkisel kaynakları ketentohumu, ceviz, soya, semizotudur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın