Biber Hapı ile Kilo Verenler

Biber hapı ile kilo vermek isteyen her 100 kişiden 95’i zayıflamaktadır! Dünyada obeziteyi patlatsam, deseniz  bunu çözmek için Biber hapı etkisinden daha iyi bir çözüm bulamayabilirdiniz. Ve biraz da, zayıflayanları gözlemleyin: “Bu yaşıma geldim, ne perhiz, ne diyet Ssadece Acı biber hapı Meksika kullandım.”

Tamama yakını bir ömür boyu diyete dokunmamış, sofrasına kısıtlamaları konuk etmemiş, o şişmanlatır, bu zayıflatır, ayırımı yapmamış ve ince kalmış insanları keş­fettiğinizde, doğal ağırlıklarını hiç zorlanmadan muha­faza edenlerin acıkma, doyma, tokluk duyumlarını kul­lanmaya devam edip, bedenlerinden kendilerine ulaşan “enerji’ye ihtiyacım var”, ya da “enerjimi aldım, bu ka­dar yeter”, ve hatta,” aldıklarımı bitiremedim ki, sonra görüşelim” sinyallerine uymaya devam edenler olduğu­nu kavramanız sizi şaşırtmasın.

Garip bir düzen! O diyet senin, bu diyet benim, ken­dilerini helak edenler şişmanlıyor, Diyetlerin semtine uğramayanlar gençliklerindeki gibi -incecik- kalıyor! Ne dersiniz gözlemlerle kontrol etmeye değmez mi?

Etiketler: , ,

Yorum yapın