Biber Hapı ile Kilo Verme

Biber hapı ile kilo vermeYemek bağımlısı duygusal nedenlerle yer; kendisini rahatlatmak, tehlikeli durumlardan kendini saklamak, duygusal acılarını uyuşturmak, içindeki sevgi boşluğunu doldurmak için teselliyi yiyecekte arar. Bu alışkanlıklar kilo almanıza neden olacağı için biber hapı ile önlem almanız gerekmektedir. Yiyecek, sevginin yerine geçmiştir. Diyet programları durumu gittikçe daha da kötü hale getirir. Diyet yapmadan kilo vermek için biber kapsülü kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Yaşı otuzun altında alkolik kadınların yüzde yetmiş ikisi aynı zamanda yemekkoliktir. Bu kişiler acılarından kaçmak ya da kilo vermek için aynı zamanda reçeteli/reçetesiz ilaçların da bağımlısıdır ve zaman zaman intihar etmeyi akıllarından geçirirler. Bu ilaçları biber zayıflama hapı ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Yabancı bir televizyon kanalında aneroksi ile ilgili bir program vardı. Konuklardan biri sahneye geldiğinde seyirciler toplu halde “Aaaaaaaaa!” diye tepki vermişlerdi. Konuk kadın, ince askılı bir elbise giymişti. Bir iskeletin üzerine geçirilmiş askılı elbiseyi hayal edin.

Hayatımda hiç o kadar sıska insan görmedim. Görünüşü içler açışıydı ama kadın hâlâ çok şişman olduğunu, kocasının onu beğenmesi için bir beş kilo daha vermesi gerektiğini söylüyordu. Bu kilolar biber hapı ile verilebilir. Zamanında toplu bir kadınmış. Diyetle bir deri bir kemik kalmış. Ama zihnindeki resme göre o hâlâ kendisini şişman olarak görüyordu. Ne seyircilerin, ne psikolog ve doktor konukların, ne de programın sunucusunun durumun vahametiyle ilgili söylediklerine inanıyordu.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın