Biber Hapı ile Kilolarınızı Tartın

Pepper Time (Biber hapı) kullanırken, tartınızın doğru olduğundan emin olmaktır. Çünkü gözlerinize inanamayabilirsiniz. Eğer emin değilseniz, eğer tartınız eskiyse, dijital ekranlı yeni bir tartı alın. Sonra, her sabah tartılmayı günlük bir alışkanlık haline getirin: Uyanıp tuvalete gittikten sonra pijamalarınızı çıkarıp çıplak olarak tartılmayı alışkanlık haline getirin. Tartılmadan önce hiçbir şey yemeyin veya içmeyin ve tartıyı her zaman aynı yerde tutun.

Günde bir kez tartılmak yeterlidir. Gün içinde yenilen yemekler ve içilen sıvılardan dolayı kilonuz bir miktar artar; bu yüzden en doğrusu sabah tartılmaktır. Her sabah tartılarak, bir önceki gün yediklerinizin kilonuz üzerinde ne gibi etki yaptığını takip edebilirsiniz. Bir süre sonra, önceki gün yediğiniz yüksek miktarlarda sodyum içeren yemeklerin kilonuzu ne kadar daha artırdığını göreceksiniz.

Kilonuzdaki küçük dalgalanmalar konusunda endişelenmeyin. Herkesin kilosunda böyle dalgalanmalar olur; özellikle Acı biber hapı ile hedeflenen kiloya yaklaşıldıkça. Eğer bir haftadan uzun bir süre kilo kaybetmezseniz, veya Meksika Biberi hapının ilk ayındaki kaybınız 6 kilodan az ise bunu göz ardı etmeyin.

Etiketler: , ,

Yorum yapın