Biber Hapı ile Muhteşemlik

biber hapı ile muhteşemlik“Muhteşemlik” mertebesine ulaşmak (ve bu kitabı baştan sona okumak) için bazı kurallara uymanız gerekir. Kural vücudunuzun   şeklinden yakınıp durmaktan vazgeçin sürekli olarak kendinizi eleştirmek sadece sizi kanepeden kalkmaktan ve olumlu bir şey yapmaktan alıkoymakla kalmaz aynı zamanda elinizin altında ne bulursanız gövdeye indirmeniz için de sizi bir çikolata reklamından çok daha fazla motive eder. Bazen bizleri aşırı yemeye yönelten düşünceler olabilir. Mesela sevgilimizle tartıştığımızda ve bunun gibi sıkıntılardan kaynaklı beslneme düzenimiz değişebilir.

Biber zayıflama kapsüllerini kullanarak fazlalıklardan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Öncelikle biber hapı kullanımı konusunda biraz bilgiler verelim. Biber zayıflama kapsüllerini kullanırken düzgün fiziğe gelebilir ve yıllarca sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Biber haplarını, kahvaltıdan 30 dk önce almalısınız. Gün içerisinde bol su tüketerek zamanınızı geçirmelisiniz. Ayrıca bağırsakları çalıştırıcı özelliği olduğu için sizi rahatlatacaktır. Aynı zamanda biber kapsüllerini kullanırken kesinliklde doğru tercihler yapmalısınız. İstediğiniz verimi alabilmek için mutlaka biber hapı denenemlidir.

Ayrıca hem sürekli güzel göründüğünüzü tekrarlamak zorunda kalmaktan bıkan arkadaşlarınızın gözünde, hem de kendi gözünüzde sizi sıkıcı hale getirir. Ona da peki ama eğer bu konuda ciddiyseniz konuşmayı bırakın ve harekete geçin.

Dümdüz popolu sıfır beden bir mankene benzemek konusunda istekli olabilirsiniz ama eğer şu anda arkanızda bir “dünya” taşıyorsanız bu asla gerçekleşmeyecektir.

Tabi eğer %110 efor sarf etmezseniz, (ve bu kitabı aldığınıza göre bu azimli kişi siz olamazsınız!) Kural 2: Kendinize karşı dürüst olun Kot pantolonunuza sığamama nedeninizin günde on tane çikolata yemeniz olduğunu herkese söylemek zorunda değilsiniz ama bunun yanlış olduğunu sizin kabul etmeniz gerekir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın