Biber Hapı ile Nasıl Kilo Verdim?

Kilo verme konusunda daha önceki hatalı denemelerimin ötesinde farklı bir şeyler yapmalıydım ama ne yapmam gerektiği konusunda hiçbir fikrim yoktu. Sürekli önceki denemelerimde yaptığım yanlışları düşünüyor, neden işe yaramadığını değerlendiriyordum. Kendimi aç bırakmak işe yaramıyor, tatlı krizi geçirip çikolata yiyordum. Peynirin yağını çıkartmak için saatlerce suda bekletmek, ekmeğin kalorisi azalsın diye kızartmak, göbeğime naylon geçirip sucuk gibi terleyene ka­dar koşmak ve daha onlarca uygulama hep hüsranla sonuçlanmıştı.

Sonunda bu konunun bilimsel bir boyutu olduğunu anladım ve ken­dimce bir yol bulmak yerine, kilo verme konusunda uzman kişiler ta­rafından yazılmış kitaplar edinip, bu kitaplardan öğreneceğim bilgi­lerle daha doğru adımlar atabileceğimi düşündüm. Dersimi iyi çalışıp, bu sefer hazır bir şekilde fazla kilolarımla yüzleşmeliydim. Daha önce­ki yüzleşmelerimde fazla kilolarım daha güçlüydü ancak bu sefer güç bende olmalıydı çünkü bu son şansımdı.

Maalesef bu şansımı da kaybetmiştim. Çünkü kitapların çoğu işe yaramadı. İşe yarayanlar ise bir süre sonra tekrar kilo alımına yol açan bilgileri bana aşılıyordu. Bunun önüne geçmek için bir şeyler yapmak zorundaydım. İnternet ortamında yaptığım bir araştırma sonucu Biber Hapı Meksika Kapsülleri ve etkilerini buldum. İlk başta bunlarda her zamanki gibi ürünlerden demişitim içimnden. Ama denemeden de bilemeyecektim. Biber hapı kullanmaya başladım. Tamamen prosedüre göre kullanmaya başlamıştım biber hapını. İlk günlerde etkisini pek hissetmemiştim. Fakat 2 hafta sonra bende gözle görülür bir değişiklik vardı. 2 ay kullanmaya devam ettim sonuç olarak düzenli bir beslenme ve Biber hapı ile şuan 18 kilo verdim.

Etiketler: , ,

Yorum yapın