Biber Hapı ile Sağlıklı Zayıflama

biber hapıMeksika biber kapsülleri ile sağlıklı zayıflamayı başarabilirsiniz. Zorluk çekmeden, diyet yapmadan, spor yapmadan kısa sürede kiolarınızdan kurtulacaksınız. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara biber hapları ile veda edeceksiniz.

Sağlıklı ve uygun kiloya ulaşmak için biber hapı kullanılabilir. Acı biber kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe gelebilirsiniz. Vücudunuzu toksinlerden arındırır, yağ yakımına yardımcı olur, ödem oluşumunu engeller.

O’nun sevgisinin ruhani lazerinin içinize girdiğini hissedin. Kendinize bedeninizin her bir bölgesinde depolanmış duygusal sorunu hissetme olanağı verin ve o’nun şifasını hissedin. Sizden özür dilemek ya da sizin özrünüzü almak için zihninizde insanlar belirebilir; daha önce ulaşamadığınız bilgelik size gelebilir; yaşamınızın yönü ve rehberliği zihninize akabilir.

Bu gerçekleştiğinde fazla et kenara düşmeye başlar. Etin üzerinde damgalanmış kelime ve konular, umut ve korkular, hatıra ve travmalar, isim ve durumlar… Ancak sizin ve o’nun bilebileceğiniz kelimeler vardır. Hâlâ taşıdığınız keder… Gidermek istediğiniz zayıflıklar… İlahi yardım olmadan çözmeye çalıştığınız problemler…

İlahi rehberlik olmadan yönlendirmeye çalıştığınız durumlar… İlahi kutsama olmadan ulaşmaya çalıştığınız hedefler… Bilgelik için dua etmeden cevaplamaya çalıştığınız sorular… Yürümeyen ilişkiler… Gereğince minnettarlık duymadığınız ilişkiler… Daha iyisini yapabileceğinizi bildiğiniz durumlar…

Etiketler: , , ,

Yorum yapın