Biber Hapı ile Yağ Bağlamış Organları Temizleyin!

Zavallı aşırı-çalışan karaciğer Meksika Biberi zayıflama kapsülü ile milyonlarca serbest-radikal oluşturan toksinleri zararsız kılmaya ve bunları cilt, ürin, ağız, göğüs sütü, sümük, bağırsaklar ya da bulabildiği diğer herhangi bir çıkış yoluyla dışarı atmaya çalışıyor; bazen lekeler, ağız ülserleri, nefes kokusu, paslı dilin ortaya çıkmasının sebebi de işte budur.

Karaciğerlerimiz kesinlikle bu denli büyük bir yükü taşımak için tasarlanmadı ve çoğu kişi be-sinsel açıdan yoksun oldukları için, vücut da toksinlerin atılması için gerekli malzemelerden yoksundur. Bu toksinler sonuçta kana karışır ve “bir diğer sefer” atılmak üzere vücudun dört bir yanına, yağ ve bağlayıcı dokulara taşınır. Bu dokuları kırmak için kullacağınız Biber hapı ile daha rahat kilo verebileceksiniz.

Bu süreç bizleri hastalığın saatli bombalarına dönüştürür, yıllar ya da on yıllarca çalıştıktan sonra sonuçta, kaçınılmaz biçimde sorunlar ortaya çıkar.

Tarihteki bazı en büyük doktorlar hastalığın -bütün hastalıklar- vücudun toksinler tarafından tıkanması sonucunda ortaya çıktığına kesinlikle inandı. “Sadece bir hastalık vardır” demişti kraliyet cerrahı Sir Arbuthnot Lance “ve bu da kusurlu boşaltımdır.”

Hatta bir kez hastalık başladığında bile, vücut toksinleri atmak ve zararı onarmak için hâlâ her şeyi yapacaktır. Hapşırır, öksürürüz, ateşimiz çıkar, kanama olur ya da balgam oluşur.

Etiketler: , ,

Yorum yapın