Biber Hapı ile Yağ Kaybı Programı

Biber Hapı Meksika ile  son gününe ulaştığınızda neler his­sedeceğinizi biliyorum. Daha önce hissettiğinizden daha hafif, güçlü, güvenli ve kendine dönük (iyi anlamda) hissedeceksiniz. Bu, ilerlemek ve yeni safha olan Düz Karın Diyeti’ne (sağlığını­zı düzenlemek ve gelecek hayatınızda arzuladığınız kilolara ulaşmak için gerekli araçları size sağlayacak 28 günlük prog­ram) başlamak için iyi bir metot.

Yarım kilo yağ kaybı kutlanacak bir şeydir. Yarım kilo yağ neredeyse iki paket tereyağına eşittir. Gözlerinizi kapayın ve beliniz­den iki paket tereyağı paketinin yok olduğunu düşünün. Bu ken­diniz için yapabileceğiniz bir şeydir!

Sağlık ve enerji üzerine odaklanmak. 1200 kalorilik bir diyetle herkes zayıflar. Fakat böyle bir diyeti uzun süre devam ettirirseniz kaslarınızı, kemiklerinizi, yaşam şevkini­zi, zihin sağlığınızı ve mizah duygunuzu da kaybedersiniz. Ke­yif verici gıdalar içeren günlük 1600 kalorilik bir programla Acı Biber hapı Meksika olabildiğince sağlıklıdır. Lezzet. Her şeyden öte, bunlar yiyecek! lezzetli yiyecek­lerle ve zevk alacağınız yemeklerle desteklenmemiş bir diyeti “tam” veya “sağlıklı” saymıyoruz.

Gerçeklik. Kendimizden beklemediğimiz bir şeyi kimseden istemiyoruz. Esneklik. Eğer zaman sorununuz varsa öğünlerinizi az pişmiş veya hiç pişmemiş yiyeceklerle oluşturmanızı istiyoruz.

Eğer aileniz veya arkadaşlarınız için sofra hazırlamak istiyor­sanız bunu diyetinizi bozmayacak şekilde yapmanızı istiyoruz. Eğer Önerilen yiyecekleri beğenmezseniz yemek istediğiniz bir şeyle değiştirebilirsiniz. Düz Karın Diyeti oldukça esnektir.

Etiketler: , ,

Yorum yapın