Biber Hapı ile Zayıflama Operasyonlarına Son!

Gastroplasti türü ameliyatlarla zayıflamaya çalışanlar da, yağ oranlarını azaltmak zorunda kalmadan kilo verebiliyorlar mı?  Tam anlamıyla olmasa da bir nebze yağlarını aldırdıkları için kilo fazlalıklarını kapatıyorlar. Tabii bunun sonunda vücudun tüm düzeni bozuluyor. Halbuki ameliyat yerine doğal çarelere başvurulup birazda buna sabır eklerseniz mükkemmel sonuçlar kazanabilirsiniz. Özellikle tavsiye edeceğimiz Kırmızı Meksika Biberi kapsülü ile yağları parçalayı vücuttan atmak artık daha kolay olacak.

İştah kesici Acı Biber hapı ürünü ile yine yağ oranını azaltarak kilo vermek mümkün olabiliyor. Gramında karbonhidrat ve proteinlerden 2,5 kat fazla (9, 4, 4) kalori olduğu gibi -gerçek-, ya da doyma sağlamadığı, geç doyurduğu, açlığı gidermediği gibi sudan bahanelerle yağları şişmanlatan besin ilan etme telaşında olanlara hatırlatılacak bazı şeyler vardır. Organizmanın yağları stoklaması hacim açısından mantıklı.

Eğer organizma yağları değil de, karbonhidratları enerji stoğu olarak kullanıyor olsaydı, aynı enerji miktarını depolamak için 2,5 kat fazla ha-cime (yere) ihtiyacı olacaktı. Ağırlık dengeleme yeteneği Öğrenilmiş inanışlarla sekteye uğratılmadığında, yağlar da regülasyon mekanizmaları içinde yerlerini alıyorlar. Yağların tok tutucu etkisi daha uzun süreli; organizma farklı kaynaklardan sağladığı enerjiyi farklı zamanlarda kullanarak, bizi her dakika yemek peşinde koşma zahmetinden kurtarıyor.

Etiketler: , ,

Yorum yapın