Biber Hapı ile Zayıflama Sırları

biber hapıKilo vermek için biber kapüslleri doğru tercihtir. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmayı deneyebilirsinzi. Biber hapları ile birlikte tükettiiğiniz gıdalara da dikkat etmelisiniz. Lif ağırlıklı gıdaları tercih etmelisiniz. Fazlalıklarınızdan kurtulmak için mutlaka beslenme şeklinize özen göstermelisiniz.

Bu sayede büyücünün, vanders”ın içine küçük bir kertenkele yumurtası koyduğunu şimdi ise büyünün etkisiyle yumurtadan çıkan kertenkelenin onu yiyip bitirdiğini söylüyor. Daha önceden ayarladığı hemşiresini yanına çağırıyor ve minik bir operasyonla sözde kertenkeleyi hastanın içinden çıkarıyormuş gibi yapıyor.

Zayıflatan biber hapı ile farklılık yaratın ve herkesi şaşırtın. Biber haplarının mucizeliğinden dolayı şşaırmayan kimse kalmaz diye düşünüyoruz. Bu kadar etkili olmasına şaşırmamak elde değil. Mutlaka herkesin kullanması gerektiğini düşünüyoruz.

Bunun üzerine Vanders, kusmaya başlıyor ve rahatladığında derin bir uykuya dalıyor. Ertesi sabah ise tümüyle iyileşmiş ve eski gücüne kavuşmuş olarak uyanıyor. Olayı inceleyen diğer bilim adamlarının yanı sıra benzeri araştırmalar da yapan tenesse, nashville tıp Fakültesi profesörlerinden Clifton Meador; zihnin bir insanın bedenini etkilediğinin güçlü kanıtlarına ulaşıldığını söylüyor. Kendi araştırmalarından birinde 1970’lerde, kanserin son aşamasında olan ve birkaç gün içinde ölen Sam Shoeman vakasını anlatıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın