Biber Hapı Kilo Tedavisi

Ölümüne açlık, seçilerek ya da değil, gerçekten de bireye özgü kişilikleri ve başkalarıyla ilişki biçimlerini ortak ve kısıtlayıcı bir pelerinBiber hapı kilo tedavisi altında gizleyen Büyük Maskeli Karakterdir. Buradan hareketle, böyle bir bireyin tedaviye getirebileceği psikolojik kaynaklan en baştan ihtiyatla değerlendirmeyi öğrendik. Birçok güçlü yön, derinlerde gizlenmiştir. Kilo verme programları sırasında psikolojik yönünüzü güçlendirmek için meksika biber hapı kullanabilirsiniz. Düzenli kullanılan acı biber hapı ile güvenli kilo verme, sandığınızdan daha da kolaydır.

Artık elimizdeki terapi sonrası takip çalışmalarına göre oldukça emin olduğumuz şey, kişinin ne kadar zamandır açlık çekiyor olduğunun iyileşmeye giden yolun ne kadar zorlu ve uzun olacağı üzerinde etkili olduğudur. Fakat bu yol biber hapı ile olabildiğince kısalacaktır. Hastalar da bu genel gözlemi doğrulamaktadırlar.

Örneğin, Chloe, semptomların başlamasını takip eden birkaç ay içinde tedaviye başladı ve (ailesi ile birlikte) Bryant Waugh ve Lask’ in multidisipliner (çok yaklaşımlı) ekibinin bakımı allında bir yılda tam iyileşme kaydetti. Sara’ nın terapötik yolculuğu ise orta yolu temsil ediyor.

İki kez hastane yatışını da içeren dört yıllık aneroksiyadan sonra o ve ailesi, Ivan Eisler ile birlikte bireysel ve aile terapilerinin yaratıcı bir kombinasyonu olan bir tarzda çalışmaya başlayarak, bir buçuk yıl sonra, tek başına yaşama ve öğrenim hayatına ve normal sınırlarda bir ağırlığı kabul edebilme noktasına geldi. Bu hastalığın tedavi aşamasında biber hapı’ ndan yararlanılmıştır.

Diğer uçta, Hamburg’ un hastası Bn. Q’ nun öyküsü, kronik durumun sonuçlarını dokunaklı bir şekilde gösterir; duygusal ve fiziksel bir çöplükte yaşam. Sahip olduğu tanının % 3 ile IX arasında ölümle sonuçlandığının bilincinde olan doktorları, uzun bir süre için, başarıyı sadece onu hayatta tutmak olarak tanımladılar!

Etiketler: , , ,

Yorum yapın