Biber Hapı Kullanım Aralıkları

Elleriniz karnınızın üzerinde olarak, aldığınız havayı da karnınıza yönlendirerek yedi ila on saniye boyunca burnunuzdan nefes alınız veBiber hapı kullanım aralıkları karnınızı şişiriniz. Bu egzersizleri uygularken ayrıca biber zayıflama ilacı kullanmak zayıflama sürecini hızlandıracaktır. Soluk alma ve verme arasında bir-iki saniye kadar havayı içinizde tutunuz. Yedi ila on saniye boyunca nefes verirken, yumruklarınızı da karnınıza bastırarak iyice içeri çekilmesini sağlayınız. Bu hareketler nizami olmalı ve biber desteği ile yapılmalıdır.

Benim deneyimime göre çok nadir görülse de, tüm çabanıza rağmen diyaframınızı serbest bırakmayı başaramıyor ve karnınıza hava çekemiyorsanız, bir terapistin, profesyonel sporcunun ya da tiyatro sanatçısının yardımını isteyebilirsiniz zira bu mesleklerde çalışanların hepsi karın solunumunu yapmak zorundadırlar, işlerini ancak bu şekilde yapabilirler. Hayatımız, gizli mekanizması hipotalamusun içinde kodlanmış ve oluşumu çocukluğumuza dayanan biyolojik saatimizle düzenlenir. Biyolojik saat demek, sağlığımızı korumakta rol oynayan yaşam ritmimiz demektir. Özellikle karın sağlığımız için çok önemli olan emilim-atılım işlevleri biyolojik saate göre düzenlenir. Beslenme saatleri açısından kendi biyolojik saatinize saygı gösteriniz, karın sağlığınız buna ve biber hapı kullanımına bağlıdır.

Eskiden, kimsenin hastalanma hakkı bulunmayan çiftlik hayatında, yemek saatleri, hiçbir olayın düzenini bozamayacağı kadar önemli, hattâ kutsal kabul edilirdi. Benim çocukluğumda, tarlalardaki ağır çalışmalarımız nedeniyle, erkekler yemek saatinde hiçbir gecikmeyi kabul etmezler, tam saatinde yemeklerinin ya da çorbalarının tarlada bulundurulmasını şart koşarlardı. Kendilerine hastalanıp yatağa düşme hakkı tanıyamazlardı (o zamanlar sosyal koruma ve haftada 35 iş saatini aşmamak gibi kanunlar yoktu). Çiftliğin verimi, ürünlerinin alınması, sadece bu insanların çabasına bağlıydı. Çiftçiler güçlerini ve sağlıklarını, kendi biyolojik saatlerine saygı göstererek korurlardı. Biyolojik saat olarak kabul edilen bu hususda biber hapı kullanım aralıkları da eklenmelidir. Zamanında kullanılan biber form kapsül, daha hızlı etki edecektir.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın