Biber Hapı Kullanım Safhaları

Diyelim ki üçüncü haftada daha önce tüketmekte olduğunuz salataya yarım kâse brokoli eklediniz. Böylece günde yaklaşık günde 20 gr.’a ulaştınız. Belki de o hafta verdiğiniz kilo miktarı iki kilodan bir buçuk kiloya düşecektir.

Aradaki fark su kaybı olabilir. Dördüncü hafta 5 gr. daha karbonhidrat eklersiniz ve bir kilo verirsiniz. Beşinci hafta 5 gr. daha eklemeniz karşılığında verdiğiniz kilo miktarı 750 gr.’a düşer ve bu süreç böyle devam eder.

Günde 35-40 gr. karbonhidrata çıkabildiğinizi ve hâlâ haftada yarım kilo verebildiğinizi görebilirsiniz. Bu sizi metabolik direnç açısından orta seviyeye koyar ve hâlâ ketozis/lipoliz durumunda olduğunuzu gösterir.

Eğer günde 50 veya 60 gr. karbonhidrata çıkabiliyor ve hâlâ biraz kilo verip ketozis durumu gösterebiliyorsanız, metabolik direnciniz oldukça düşük demektir.

Bu durumda Biber Kapsülü sayesinde sürekli zayıf kalmanız çok kolay olacaktır. Bir günde iki salata, iki çeşit sebze ve belki de bir mey­ve yiyip istikrarlı bir kiloda kalabilirsiniz. Eğer dikkatli olur ve kilo almadığınızı görürseniz, arada sırada patates ve pilav bile yiyebilirsiniz.

Dünyanın en lüks gıda takviyesi Lida uyguladığınıza göre bunun ne kadar keyifli olabileceğini tahmin ediyorum. Ama şu soruyu sormak istiyorum. Sorununuzun çok küçük bir bölümü metabolik olduğuna göre daha önce nasıl şişmanladınız? Bunun nedeni kendinize zarar veren yeme davranışı içinde olmanız ola­bilir.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapın