Biber Hapı Kullanım Şekli

Biber hapı kullanım şekliKırmızı biber kapsülleri ile yaşantınızı şeklinizi değiştirerek beslenmenize özen göstererek zayıflayabilirsiniz. Düzenli bir şekilde biber kapsüllerini kullanarak zayıflayabilirsiniz. Fazla kilolardan kurtulmak için mutlaka biber haplarını kullanmalısınız.

Hemen belirtelim ki, tıpkı kolalar ve gazozlarda olduğu gibi, bu ürünler de etil alkol içerirler. Daha net ifadeyle ‘meyve suyu ve benzeri Ürünler Tebliğinin beşinci maddesinin o/l fıkrasında; “Meyve suyu ve püresinde, etil alkol miktarı ağırlıkça 3 g/İden fazla olmamalıdır” denilmektedir.

Zayıflamak için meksika biber hapı ve kilo vermeye yardımcı bitki çaylarını deneyebilirsiniz. Acı biber kapsüllerini düzenli kullanımda inanılmaz performans gösterecektir. Kullanmanızı öneriyoruz.

İfade, gazozlarda alkol var’ açıklamasının ardından yapılan değişiklik öncesinde ise “Meyve suyu ve benzeri ürünlerde, etil alkol miktarı 5 gllden fazla olmamalıdır” şeklinde idi. Görülüyor ki; meyve suyu olarak bilinen bu ürünlerin etiketinde alkol yoktur’ denilse bile, alkol içerebilir.

Yine, sığınakları fermantasyon olacaktır ama bu da asla doğru değildir. O halde, meyve suyuna neden alkol eklenir? Durum, kola veya gazozlarda yapılandan farklı değildir. Nasıl hayvan sütü anne sütünün yerini alamıyorsa, bir şey de bir başka şeyin yerine geçmez, geçse bile tam anlamıyla aynı fonksiyonu icra etmez. Meselâ, su ihtiyacı için meyve suyu veya çay içilmez, ikisinin sıvı olması ve su içermesi su fonksiyonunu sağlamaz. Meyve suları da suyun yerine geçmez. Dr. Batmanghelidfin portakal suyu hakkında bir uyarısı vardır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın