Biber Hapı Kullanımında Yaş Sınırı

Zayıflama sırasında diğer şeyler sabit kaldığı takdirde, bu tedavileri ne kadar sık ve ne kadar kapsamlı bir şekilde uygularsak uygulayalım, vücutlanmızda hasar kalıntıları birikecek ve sonunda, çok daha ileri bir yaşta gerçekleşse de tıpkı şimdi olduğu gibi yaşa bağlı çöküş ve ölümle karşı karşıya geleceğiz. Bu tedaviler biber kapsülü ile desteklenmelidir.

Bu, muhtemelen çok ileri bir yaş da olmayacaktır belki bugünden itibaren otuz ile elli yıl sonra gerçekleşecektir. Biber hapı kullanımı sırasında yaş sınırına dikkat etmelisiniz.

Biber hapı kullanımında yaş sınırıTedavilerin etkinliği açısından bunun anlamı, zayıflamanın ne kadar fazla yönünü düzeltirsek düzeltelim, yeni yönlerin ortaya çıkacağından emin olabileceğinizdir. Bu yeni şeyler bu yazıda anlatılan “yedi ölümcül” e eklenecek sekizinci ve daha sonraki maddeler hâlihazırda normal sayılan yaşlarda ölümcül olmayacaktır, çünkü eğer öyle olsalardı, biz onları biliyor olurduk. Fakat eğer onları biber hapı’ yla ne şekilde onaracağımızı öğrenmediğimiz takdirde, onlar da eninde sonunda ölümcül hale geleceklerdir.

Endişe etmemiz gereken, sadece “sekizinci şeyler” değildir. Mevcut yedi kategoriden her birinin içinde, halledilmesi diğerlerine kıyasla daha kolay olan alt kategoriler bulunmaktadır. Örneğin, damarlarımızda sertleşmeye neden olan, kimyasal açıdan farklı çok sayıda çapraz bağ mevcuttur; bunların bazılan alagebrium ve ilgili moleküller tarafından parçalanabilir, fakat diğerleri için henüz geliştirilmiş olmayan bazı daha karmaşık maddelere muhakkak ki gerek duyulacaktır. Fakat biber zayıflama kapsülü‘ nün içinde bu maddeler bulunmamaktadır.

Bir başka örnek: Değiştirilmiş kopyalarını hücre kromozomlarının içine yerleştirerek mitokondriyal DNA‘ yı ortadan kaldırmak için gen tedavisi gerekir ve şu ana kadar elimizde bütün hücrelerin içine güvenli bir şekilde erişecek bir gen tedavisi ulaştırma sistemi (vektörü) yoktur, bu nedenle öngörülebilir gelecekte muhtemelen biz hücrelerin sadece bir kısmını mtDNA mutasyonlarından koruma olanağı bulabileceğiz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın