Biber Hapı Özelliği

biber hapı özelliğiSağlıklı bir diyet ile başlanan kilo verme gişimininden olumlu sonucu alabilmek için biber kapsüllerininde desteğini almalısınız. Acı biber kapsüllerinin desteğini alarak fazlalıklardan kurtulmak sandığınızdan daha kolay gerçekleşecektir. İstediğiniz fiziğe kısa süre zarfında gelmek ve yıllarca formunuzu korumak istiyorsanız mutlaka biber kapsülleri kullanılmalıdır. Zayıflamaya yardımcı biber hapı kullanım şekli aşağıda anlatılmıştır.

Biber hapı ile yapılması gerekenler:

  1. gün içerisinde bol su tüketilmelidir
  2. öğünler atlanmamalıdır
  3. meyve ve sebze bol bol tüketilmelidir

Karışık salata yaprakları, avokado, domates, biber, yeşil fasulye, mantar ve havuçla buğulama ya da fırında pişirilmiş somon balığı. Bir parça meyve. Köri soslu sebze  bir orta boy patates, bir soğan, bir adet dilimlenmiş biber, bir kutu doğranmış domates, karnabahar ya da ıspanak, kırmızı biber salçası ve sarımsak. Servis etmeden önce bir küçük kapta (100 gram) light yoğurt ekle.

Yemeğin yanına dört çorba kaşığı pirinçle hazırlanmış pilav hazırla. Az yağlı peynir, karabiber ve fasulyeyle hazırlanmış büyük bir kumpir. Brokoli, mantar, yeşilbiber ve havuçtan oluşan az yağda kızarmış karışık sebzeyle, 150 gram yağsız et ya da hindi, yanında da yeşil salata.

Sebzeleri ve salatayı tatlandırmak için soya sosu, karabiber, tatlı kırmızıbiber dilimleri ve bir çay kaşığı bal kullanabilirsin.100 gram somon ya da uskumru balığı gibi yağlı bir balık, su teresi, ıspanak lahanadan oluşan sebzelerin hepsini bir arada, bal ve soya sosuyla tatlandırarak hazırlanmalıdır.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın