Biber Hapı Performansı

biber hapıÇok yüksek düzeylerde betakaroten alımına bağlı meydana geldiği bilinen tek yan etki, cilt renginin hafifçe portakal rengine dönüştüğü zararsız bir durum olan ‘karotenemi’dir. Bu, betakaroten alımı durduğunda geriye dönüşümü olan bir durumdur. Karotenemi, günde yaklaşık 30 mg ve üzerinde alındığında görülür.

Zayıflamak için gıdaları iyi çiğneyin ve lokmalarınızı küçültün. Sonrasında biber haplarını kullanın. Biber kapsülleri zayıflamak için iyi bir performans çıkaracaktır.  Diğer maddelerle etkileşimi seker hastalığı, tiroid eksikliği ya da şiddetli karaciğer fonksiyon bozukluğu olanlarda, betakaroten A vitaminine uygun bir biçimde dönüştürülemez. Bu nedenle, bu kişiler A vitamini aktivitesi kaynağı olarak betakarotene bağlı olmamalıdırlar.

B VİTAMİNLERİ

B vitaminleri, birbirleri ile ilişkili olan ve suda çözünen bir grup besin maddesidir. Bkompleks olarak da adlandırılan bu vitaminler yiyeceklerde birlikte bulunurlar. Bunlar B1 tiamin, B2 riboflavin, B3 niyasin, B5 pantotenik asit, B6 piridoksin, biotin, folik asit ve B12’dir. Hepsi gerçek vitaminlerdir.

Bir maddenin gerçek vitamin niteliğini taşıması için gereken 3 koşul vardır:

  1. Vücut tarafından üretilemez ve yiyeceklerden alınması gerekir.
  2.  Bu maddenin eksikliği klinik semptomlar oluşturur.
  3. Maddenin vücuda verilmesiyle, eksiklik semptomları ve işaretleri geriye döndürülebilir.

B ailesinin diğer elemanlan kolin, inositol ve paraaminobenzoik asittir. Vücudumuzu gerekli olan vitaminler eksik bırakmamalıyız. Sağlıklı bir şekilde zayıflamayı dengeli beslenerekte deneyebilirsiniz. Öncelikle mutlaka biber hapı kullanılmalıdır. Orjinal biber hapı ile zayıflamayı hızlandırabilirsiniz.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın