Biber Hapı Rahatlık İksiri

Biber hapı kullanarak istediğim her şeyi istediğim zaman yiyebiliyorum. Kendimi biber hapı ile daha güvende hissediyorum. İnce insanlar gibi sürekli aç gezmek zorunda değilim. Zayıf kalmak uğruna aylarca midemi açlığa bırakmak zorunda kalmıyorum. Çünkü biber hapını kullanmaya başladığım günden beri istediğim her şeyden gönül rahatlı ile yiyorum fakat yine de kilo almıyorum.

Herkesin biber hapını denemelerini tavsiye ediyorum. Her “yaran” değiştirerek pozitif afirmasyon haline getir ve aşağıya yaz. Beni sağlıklı kılan besinleri yeterli miktarlarda yiyor ve doyuyorum. Sağlıklı beslendiğimde hem inceliyor hem de karnımı doyurmuş oluyorum. Geçmişe bakmak geleceğine uzanan yolu daha net görmeni sağlar. Farkındalık değişimin ilk basamağıdır. İçindeki çocukla tanıştın! Artık geçmişin seni yöneten programlarının farkındasın.

Yeni listenin kopyasını yaparak bu cümleleri buzdolabına as, aynanın yanma as, sıkça görebildiğin yerlere asmalısın. Akşam uykudan önce bir kez daha mümkünse yüksek sesle, değilse içinden okuyarak uykuya dalmalıdır. Son okuduğun, gördüğün şey her ne ise, sekiz saat boyunca bilinçaltın da sana desteğini verir.

Bu yüzden uykuya dalmadan önce son gördüğün, okuduğun, söylediğin, dinlediğin şeylerin olumlu ve seni geliştiren şeyler olmasına özen göster. Sevgi, neşe, mutluluk, coşku gibi pozitif duygular hafif, akışkan ve özgürdür. Bu duyguları yaşarken kendine ve bedeninde hissettiklerine dikkat ettin mi? Kendini iyi hissedersin ve geleceğe umutla bakarsın.

Meksika biber kullandıktan sonra olumlu duygular içinde olacaksınız ve kendinizi kuş gibi hafif hissedeceksiniz. İçinden zıp zıp zıplamak gelir. Yaşam enerjisi bedeninde özgürce dolaşırken kendini ve hayatı daha çok sevdiğini hissedersin. Kendini daha sağlıklı, enerjik ve canlı hissedersin.

Çünkü olumlu duyguların frekansı yüksektir. Bu güzel duyguları hissetmenizi sağlayan biber hapı mutluluğunuza mutluluk katacaktır.  Bundan sonra da artık kilo alma endişesine biber hapı ile son vererek duygularınızın ömür boyu aynı olması kaçınılmaz olacaktır.

Etiketler: , ,

Yorum yapın