Biber Hapı ve Beslenme

Biber kapsülleri sayesinde forma girmek mümkündür. Fakat biber kapsüllerini çocuklar ve yaşlılar kullanamazlar. Zararlı olabilir. Ancak, çocuklarda kızamık virüsü genetik materyal izlerinin olduğunu ileri süren iki makale vardır. Bunlar beş yıldan uzun bir süre yığınla medya haberine konu olmuştur. Ancak medya, daha sonra göreceğimiz üzere, bunların yanlış diyetler olduğunu gösteren yayınlanmış kanıtlar konusunda ısrarla sessiz kalmayı sürdürmüştür.

Bir tanesi Kawashima ve diğerlerinin 2002’de yaptığı ve Wakefıeld’i de bir yazar olarak gösteren, kan hücrelerinde kızamık aşısından genetik materyalin bulunduğunu iddia eden çalışmadır. Ancak yukarıda çalışmasını açıkladığımız doktora öğrencisi Nick Chadvvick’in tanıklığıyla yanlış pozitiflerin gösterildiği çalışmanın tekrar edilmesi kuşkular doğmasına neden olmaktadır. Andrew Wakefield’in kendisi bile artık bu makaleye güvenmemektedir.

Sağlıklı diyetler ve doğru sindirim için biber kapsülü kullanmanız uygundur. Kilo derdinden kısa sürede kurtulabilmek için öncelikle beslenmenize özen göstermelisiniz. Meksika biber kapsülü sayesinde kısa sürede formunuza ulaşacaksınız.

Diğeri ise 2002 yılından O’Leary’nin makalesidir ve bu makale de Wakefıeld’i bir yazar olarak değerlendirmektedir. Bu çalışma, çocuklardan alınan doku örneklerinde kızamık RNA’larının kanıtlarını ortaya koymuştur. Daha sonra yapılan araştırmalar, yanlış pozitiflerin nereden kaynaklandığını yeniden göstermiştir. 2004 yılında Profesör Stephen Bustin kanıtları hukuki yardım olayı için incelerken, O’Leary’nin laboratuvarına yaptığı gezi sırasında kirlenme ve yetersiz deney yöntemlerinden dolayı bunların yanlış pozitifler olduğunu ortaya koymuştur.

Etiketler: , , ,

Yorum yapın